Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mik a jelei annak, hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak, hogy egy fiúnak tetszik egy lány?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy 15 éves srácnál?

2017. aug. 30. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél más, de ami jellemző a többségre, az az, hogy próbálja keresni a találkozási lehetőséget, a lány közelében zavarban van, vagy épp ellenkezőleg, nagyon magabiztos, próbál kitörni a társaságból, magára vonni a figyelmet, keresi mindenhol, szemezget vele, ír neki...
2017. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor sínen vagyok.:)

A srác sokat néz, ha a közelemben van folyton bénázik, kedvesen mosolyog, zavarban van, viszont nem ír face-en.

2017. aug. 30. 11:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy semmi, lehet hogy udvarol, lehet le se tudod vakarni, ez a három verzió a jellemző!
2017. aug. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

na akkor nem tom, hogy mi van, a többi fiú nem viselkedett így velem, viszont nem nyomul rám meg nem is udvarol nekem.

Igaz csak 2 napja ismerem, így korai lenne még.:)

2017. aug. 30. 12:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenkivel rendes vagyok, és figyelmes, meg kitudja kibe szeretsz bele:D
2017. aug. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor sínen vagyok.:)"


Ezt József Attila is mondhatta volna a halála előtti pillanatban... :-))

2017. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Miquel nem tudom, hogy most sírjak vagy nevessek(:(

De azért köszi a poénos választ, bár nem volt benne számomra új infó, ment a zöld kéz.:D

2017. aug. 31. 14:18
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
No, akkor vegyük komolyra a figurát. Egy 15 éves srác lányok utáni érdeklődése meglehetősen képlékeny dolog. Amikor tele van a farka, a fél karját adná értük, amikor sikeresen kiürítette, még önmaga előtt is eljátssza a magányos hőst, akinek nincs szüksége senkire. Tovább árnyalja a képet, hogy másképp viselkedik haveri körben, mint amikor egyedül van. Ezért a jeleket nem lehet egyértelműen leírni. De neked ne is az a dolgod, hogy tudd, tetszel-e neki, hanem az, hogy tetsszél neki. Mint ahogy neki is ez a dolga. Ez viszi előre a világot.
2017. szept. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!