Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek már a biztos jelei, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek már a biztos jelei, hogy tetszem a fiúnak? (Minden lent) Mit kéne tennem, hogy biztosan azt érezze, hogy ő is tetszik nekem? 13/L

Figyelt kérdés
A fiú velem egy idős, nem egy suliba járunk, csak hétvégente találkozunk. Amikor elkezdünk beszélni, folyton engem néz és "óvatosabban" beszél velem, vagyis nem úgy, mint mondjuk a haverjával. Mintha izgulna, mikor velem beszél. Mindig érdekli a véleményem és mindig megkérdezi, hogy mit csináljunk, mert hogy én döntsem el. Bárhová megyünk, kinyitja nekem az ajtót (bár ez lehet csak szimplán udvariasság is). Mindig kiáll engem, vagyis hogy inkább ő csinálja meg helyettem a munkát. Mindketten szeretünk sportolni, és amikor játszunk valamit, akkor velem sokkal aktívabb, mint más lánnyal. Látszik rajta, hogy velem szívesebben sportol. Egyszer sokáig kint voltunk, látta hogy már kezdek fázni, mondta hogy inkább menjünk be. Amikor egy filmet néztünk, (2 személyes fotelon ültünk) közelebb hajolt hozzám, de nem karolt át, meg semmi nem történt. Ebédnél meg hasonló közös étkezéseknél felajánlja, hogy tölt nekem inni. Amikor én befejeztem az evést leültem a fotelra. Ő is odajött hozzám, hogy ne legyek egyedül. Nyáron amikor volt nyaralni, csak nekem vett ajándékot, pedig nem volt se névnapom, se semmi. Ez lesz az utolsó eset, hogy nemrég amikor névnapom volt, nem felejtette el és adott ajándékot, de puszit nem mert adni. Ezekből meg lehet állapítani, hogy biztosan tetszem neki? Mert én elhatároztam, hogy nem én fogok először lépni, hanem megvárom, mire ő cselekszik. Csak ahogy látom nem nagyon meri. Pedig szerintem én is kimutatom, hogy ő tetszik nekem hasonló cselekedetekkel. De lehet, hogy nincs eléggé meggyőződve arról, hogy ő is tetszik nekem. Mit tegyek azért, hogy biztos legyen abban?
2016. dec. 9. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondd ki neki hogy bejön neked. Vagy legalább szemezz vele. Ne hagyd szegény fiút cserben. Ő már kezdeményezett, most rajtad a sor!
2016. dec. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Küldj erősebb jeleket neki. Biztos nagyon félénk és nem akarja elrontani sem. Nem kell neked lépni. Nem kell megcsókolnod, csak küldj neki egyértelműbb jeleket. Jól fog neki esni és több lesz az önbizalma is. Én is hasonló helyzetben voltam a mostani barátommal. Már egy éve együtt vagyunk szóval csak nem volt rossz döntés. :)
2016. dec. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Az utolsó választ megfogadom, bízom benne hogy beválik. :)

2016. dec. 26. 01:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!