Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a legmegfelelőbb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legmegfelelőbb ajándék?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe nagyon szerelmes vagyok, úgy érzem, hogy valamilyen szinten kölcsönös, voltak is köztünk már dolgok. Már majdnem egy éve ismerkedünk és igazából ismerjük is egymást nagyon jól. De mégsem tudom, hogy mit adhatnék neki születésnapja alkalmából, ami ugye holnap lesz. Én 20/F, ő 17/L. Kérlek segítsetek. Nem inkább a pénzre szeretném a hangsúlyt fektetni, hanem arra, hogy szívből jön. Nagyon szeretem őt, de olyat ne mondjatok, ami olyan dolog, hogy közös képes akármi. Előre is köszönöm a segítségeket! Nagyon hálás vagyok!

2017. aug. 30. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
miket szeret a csaj,illetve mikor adod át? (nem mindegy mennyi időd van összedobni)
2017. aug. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem tudsz egy barátjától/ismerősétől segítséget kérni? a virágnak biztosan örülne, ezen kívül én a helyedben szétnéznék itt is: [link]
2017. aug. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából szeretni szeret sétálni, velem lenni :P Szereti a cicákat, a virág pedig nem jó ötlet, mivelhogy sajnálja őket.. :D
2017. aug. 30. 17:18
 4/8 A kérdező kommentje:
És igazából csak jövőhéten adnám át.
2017. aug. 30. 17:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha annyira macskás, akkor legjobb ajándék egy pöttöm sziami macska!
2017. aug. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hidd el, én is gondoltam erre, hogy kap egy kis macskát, de hát már van neki vagy 4.. minek még egy? :D
2017. aug. 30. 18:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél neki egy kicsi cserepes virágot, rajta egy kártyával, hogy "ha tetszik egy virág, letéped, ha szereted, öntözöd". Ez ilyen kellemeset a hasznossal. :D
2017. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2017. aug. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!