Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 1hét múlva lesz az édesanyám...

1hét múlva lesz az édesanyám születésnapja. Mit vegyek neki? Mi a legmegfelelőbb? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az édesanyámról:

- nagyon fiatalos

- sokat dolgozik

- szereti a virágoskertjét

- szeret utazgatni (bár gyűlöli a vizet)

- nagyon oda van a háziállatokért, kettő van neki (cica, kutya)

- Erzsébetnek hívják

- nem szereti az ilyen nagy műszaki cikkeket (csak azért van nagy tévéje mert a házassági évfordulójára azt vettek)

- nagyon szeret vásárolni

- imádja a csokoládét

.... Adtam támpontot .....


Írjatok, hogy ti mit vettetek már. És aggyatok ötletek én mit vehetnék neki.


Siessetek! :)



2015. ápr. 22. 10:09
 1/7 Sexparaszt válasza:
56%

Vidd el a Keukenhof-ba! A világ legnagyobb virágoskertje.


De ha oda nem is, a Jeli arborétumba elviheted. :) Szerintem Magyarország legszebb arborétuma!

2015. ápr. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen kirándulóhely-félére vinném. Szerintem ez sokkal többet jelent, mint Erzsébetes törölköző.:)
2015. ápr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ügyet Lenke ***** válasza:
adj neki vásárlási utalványt, csekket, így azt vehet magának amit szeretne...:)
2015. ápr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Az én anyum is fiatalos ezért a pink pandáról rendeltem neki egy ápoló csomagot amit én állítottam össze neki. :)

Esetleg a Lushban is nézhetsz neki valami nagyon jó illatú szappant vagy egy fürdőbombát. :) Esetleg csinálhatsz neki saját magad csokoládét, úgy, hogy megolvasztasz 1-2 tábla milkát és belepotyogtatsz oreo darabkákat, m&m et , aszalt gyümölcsöket és azt szépen becsomagolod. :)

2015. ápr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A vásárlási utalvány szerintem is jó ötlet! Esetleg vegyél mellé csokor virágot, vagy cserepeset!
2015. ápr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy és a zsebpénzedből mi a maximális amit ajándékra szeretnél költeni?

Mivel fiatal, lendületes, jönni-menni szerető édesanyád van egy finom parfüm telitalálat lenne.

Vagy süthetsz neki tortát saját kezűleg.

Ha kifutottál az időből, egy márkás, igényes bombon is jó ötlet lehet.

2015. ápr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hú köszönöm az ötleteket, lesz miből válogatnom. Ha még van ötlet írj nyugodtan! :)
2015. ápr. 22. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!