Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy köszönjek neki egy 1...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy köszönjek neki egy 1 évig tartó netes kapcsolat után, amikor élőben találkozunk? Ha mindenki előtt megölelem az már nyomulás?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel 1 hétig voltam egy táborban. A nővérét már ismerem rég, mert ő is ebbe a táborba járt. Az öccse akkor jött először.

A nővére is meg a segítő lány is azt hajtogatták, hogy mennyire hasonlítunk, meg a nővére azt mondta, hogy tudta, hogy amikor megismerkedek vele, akkor nagyon jóban leszünk, mert teljesen hasonlítunk.

A barátságból több is lett, de már a tábor után emailben. Már a táborban is megmutatkozott, hogy belsőre teljesen hasonlítunk, de még külsőre is vannak közös vonások, pl.: egyforma színű szem.

1 évig tartottuk a netes kapcsolatot főként emailen, de 2x skypoltunk is. mondjuk az kétszer 1 óra volt. :D

Emailben elmondta, hogy tetszem neki, én is hogy tetszik nekem, de a járás kérdése még nem vetődött fel.

Most egy év után ( holnap) megint találkozunk ugyanabban a táborban, és egy hétig együtt leszünk.

Nem tudom, hogy amikor meglátom, akkor csak köszönjek neki, vagy megöleljem, de ott lesz csomó gyerek meg szülő, az ő szülei is.

Az a gond, hogy emailben nagyon bensőséges hangon beszéltünk, kicsit romantikázgatva. Ha ezek után csak köszönök azt hiszi, hogy más mint amire számítottam, és hogy már nem tetszik, ha megölelem, lehet, hogy nyomulásnak veszi. Mert azt mondta, hogy nem szereti a nyomulós lányokat. A mindenki előtt megölelés az már nyomulás?

Én 12/l Ő 12/F



2017. aug. 13. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:

12 évesen :D Cukik. Megölelheted, nem nyomulás. De ez nem netes kapcsolat, attól is messze van. Alapból neten nem is lehet (szerelmi) kapcsolatot létesíteni, bár én is elhittem amikor kisebb voltam, hogy van ilyen. A levelezés, akár a chatelés csak sima üzenetváltás, semmi komoly. 2x1 óra Skype neked most lehet sok, de pár év múlva röhögni fogsz magadon, mert a pasiddal majd 6 órákat fogtok beszélni megálás nélkül és mindig együtt akartok majd lenni.


Persze erre szükség van, a fejlődés része.. Bár kihagyható. Járni csak akkor tudtok, ha tudtok is találkozni, akár távkapcsolattal (1-2 havi tali) bár az nem jó. Tudni kell, hogy ilyen korban a "kapcsolat" nem állhat másból, csak puszi, kézfogás, ölelés esetleg egymáshoz bújás.


F/17

2017. aug. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igazából most is mindig vele szeretnék lenni, de 130 km-re lakik, így elég nehéz. Idén elhívott magukhoz pár napra, de anyáék nem engedtek el,azt mondták, hogy nincs aki elvigyen, pedig neki is meg nekem is jó lett volna,ha megismerem a szüleit. Ő már az én szüleimet ismeri, mert ők tartják a tábort. Mármint nem övék a tábor, csak a szakmai programot csinálják. Azt mondták, hogy talpraesett gyerek! Persze nagyon jól esett! <3
2017. aug. 13. 11:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát azért 12 évesen elmenni valakihez pár napra, úgy, hogy azt sem tudjátok kb, hogy ki ő (kik ők), azt egyik normális szülő sem engedné meg.
2017. aug. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudjuk, hogy kik ők, ők is tudják,hogy ki vagyok én, csak az odajutás volt az akadály.Élőbe is találkoztam a szüleivel.
2017. aug. 13. 13:57
 5/5 A kérdező kommentje:
Megvolt a találkozó! Kicsit paráztam, de szerencsére ő köszönt rám. Utána minden jól ment. A fiú haverjai előtt nem nagyon mert felvállalni, és ezért nem nagyon mutatta ki az érzelmeit, de ha kettesben voltunk, akkor teljesen olyan volt, mint tavaly. Többször is szemeztünk 3-4 mp-eket, és sokszor megérintett. Most, ahogy hazajöttem egy hét után, úgy érzem felesleges felébredni, mert Ő nincs itt. :'( De az őszi szünetben lehet, hogy megint találkozunk. :)
2017. aug. 20. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!