Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak én reagálom túl vagy van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én reagálom túl vagy van félnivalóm?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel lassan 2 hónapja vagyok együtt, amikor velem van teljesen jó minden.. Kérdeztem hogy holnap nem-e találkozunk? Aztmondta nem mert barátnőjével megy.. Megkérdeztem hogy sulijához oda-e menjek? Persze a válasz nem volt.. Megkérdeztem miért azt a választ kaptam hogy "mert ne és kész".. Most volt egy vitánk ami egy elég nagy keverésből adódott és több mint egy órán át sírt hogy kifogom dobni.. Mais beszélgettünk és megkérdeztem hogy szeretné-e szüneteltetni a kapcsolatot? Erre lemerevedett és elkezdte mondani hogy szerinte nincs rá okunk, tök jól megvagyunk stbstb..


Én reagálom túl ezt az ellenkezést vagy tényleg van valami?


2017. aug. 31. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyit mondott akkor h a barátnőjével ment azért utasitott vissza szerintem ez normális. Meg a ne és kész ben benne lehet ha esetleg nem ismered a szüleit h esetleg ne lássanak meg ők v tanárok... sztem nem kell ezt ennyire komolyan venni. Az én kapcsolatomban én vagyok a tulreagálos és miota elengedem az ilyeneket sokkal boldogabbak vagyunk a barátommal.

16L

2017. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagáltad. Más programja volt. Jó , oké igaz lehetett volna kedvesebb ,de ezen már nem tud változtatni. Beszéljétek meg hogy a jövőben ne ilyen bunkón válaszoljon. Ha meg neki más programja van , ne erőltesd rá magad.
2017. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Hát, ez elég furcsa, de lehet, hogy csak meg akar lepni valamivel. Minden esetre, ezt jó lenne megbeszélnetek. Több, mint gyanus a dolog. Ha nem akar veled beszélni róla, és te nem bízol benne, akkor meg nincs sok értelme folytatni.
2017. aug. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is nyugodj meg, reméljük tényleg csak túlreagálod.

Az is lehet, hogy a vita után most szeretne egy barátnős napot, nélküled. Nem akar szünetet csak egy napot, hogy legközelebb frissen, újúlt lelkülettel találkozhassatok. Lehet azért volt ilyen mogorva, mert épp valami más miatt ideges volt.

2017. aug. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem hogy a barátnőjével csak évnyitóra megy..

Igen nemnagyon bízok benne mert már titkolózott előttem és nem az a meglepetéses fajta.. :/

2017. aug. 31. 21:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Én frászt kapnék ha ilyen választ kapnék a barátomtól. Viszont nem lehet hogy rossz kedvében volt?
2017. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem nagyon bízol benne, akkor mi értelme?

Bizalom nélkül egy kapcsolat halott. Csak mondom

2017. aug. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!