Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányt válasszam vagy a barátai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányt válasszam vagy a barátaimat?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik és szervez egy összejövetelt. Meghívott engem is, azonban a társaság többi tagját nem igazán ismerem, eléggé kilógok. Ugyanerre a napra átmehetnék egyik jó barátomhoz, aki jövőhéten utazik el egy évre. A lánnyal nem találkoztam eddig gyakran, a fiú pedig jó barátom, sokszor találkoztunk már. Lehet ha elmennék a lány bulijára, sokat jelentene neki, viszont nem érezném jól magam szerintem. Ha kihagynám lehet csökkennek az esélyeim a lánynál, viszont a barátaimmal lehetek. Mit kéne tennem? Előre is köszönöm a segítséget. 17/f

2017. aug. 31. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Hát nem egy könnyű helyzet...nem tudnád valahogy megoldani a 2 találkát 1 napon?pl délelőttől 1-2-ig a haverokkal,aztán meg a lánnyal lenni délután?
2017. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Stark2000 ***** válasza:
100%
Hát ha a helyzetedben lennék akkor a barátaimat választanám, amennyibe jó a kapcsolatom velük és fontosak számomra. Hiszen.. 1 év nem kevés idő. A lánynál máskor is lehet próbálkozni, és szerintem lehetne elnéző és megértő ebben az esetben.
2017. aug. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
en is barataimat valasztanam
2017. aug. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Barátok, pont most tettem le egyik legjobb barátomról, mert mindent lemondott eddig barátnője miatt. Persze ez a te esetedben más, szóval a későbbiekre vonatkozóan, próbáld megtalálni a barátok és a barátnőd közötti egyensúlyt.
2017. aug. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Baratod, mert az 1 ev es itt fog hagyni most egy idore. A lany meg fogja erteni, de mi van ha itt is vagy es ott is vagy egy picit? Amugy en a lany helyeben biztos nem haragudnek.
2017. aug. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg a lanynak hogy milyen fontos neked sz a barstod, es hogy mennyire sajnalod hogy nem tudsz elmenni. Biztosan meg fogja erteni. Mert valoszinuleg nem ezzel a lannyal fogsz csaladot alapitani, de lehet hogy az elutszo baratoddal meg 80 eves bacsikkent is joban lesztek.
2017. aug. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Barátok. Én már egyszer megjártam.
2017. szept. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!