Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 2 fiúba vagyok egyszerre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 fiúba vagyok egyszerre szerelmes. Nemtudom hogy melyiket válasszam mind2t ugyanúgy szeretem. Kit válasszak?

Figyelt kérdés
Mind2nek barna hajavan az egyiknek a kék szeme a másiknak barna. Az egyik 15 éves a másik 13. Én 13 éves vagyok.

2017. márc. 18. 22:02
1 2
 1/12 patabee válasza:
100%

Szia nem szeretnélek elkeseríteni,de amit te itt írsz sajnos nem létezik..:/

ez nem szerelem..

Ha szeretnéd valamelyiket,akkor nem tudnál a másikra gondolni,mert csak ő járna az eszedbe állandóan.:)

Fiatal vagy, ilyenkor még ne ezen agyalj..

Félre ne érts de látszik hogy 13 vagy..:))

2017. márc. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem értelek félre nehogy azt hidd de én mind2t teljes szívemből szeretem.
2017. márc. 18. 22:26
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyébként még csak nemrég lettem 13
2017. márc. 18. 22:27
 4/12 patabee válasza:
100%
Melyiket félnél elveszíteni
2017. márc. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 patabee válasza:
100%

Melyiket félnél elveszíteni?

Melyikre gondolsz többet?

Melyikkel vagy el jobban?:)

Ezekre válaszolj magadba, és rá is jössz melyiket szereted tényleg:)

De ennyi idősen tényleg feleslegesnek tartom ezt még..:)

2017. márc. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
És neked a kinezet ennyira fontos? Gyere ossze a 13 evessel, azzal jobban kijonnel, 15 evesek mar tobb dolgot akarnak a mai vilagban:)
2017. márc. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem létezik hogy egyszerre 2 emberbe legyél szerelmes. Szeretheted mind a kettőt de abból az egyiket nem szerelemmel szereted (bár az írásod alapján lehet hogy a másikat se).

Amúgy tényleg azokra a kérdésekre válaszolj magadban amiket előttem leírtak. És akit kidob az agyad ,azzal érdemes foglalkoznod.

2017. márc. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat. A 13 éves az oszt.társam egyebkent de szerintem lehet h kevesebbet talizok a 15 évessel de ő az akivel talan jobban eltudok beszelgetni. A kinezet nem szamit egyebkent annyira csak gondoltam h leirom. A 15 évesnél "2. latasra szerelem"volt. A 13 évesbe pedig még 5.ben szerettem bele. Mindkettő nagyon tetszik. Mindkettőt szeretem. Talán a 13 évesnek az elveszítését jobban el tudnám viselni.😕
2017. márc. 18. 23:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Maximum az egyikbe vagy szerelmes, de még az is lehet, hogy abba se. Még nagyon fiatal vagy, pár év múlva majd jót fogsz nevetni ezen. :)
2017. márc. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Nem értelek félre nehogy azt hidd de én mind2t teljes szívemből szeretem."


ha nem szereted teljes szívedből akkor NEM vagy szerelmes. ezen nincs mit szépíteni.


13 évesen még (nem akarlak elkeseríteni) de túl fiatal vagy ezzel még ráérsz. amúgy a 15 éves már biztos akar mag sexelni. be mernéd vállalni, hogy elveszted a szüzességedet? vagy esetleg terhes leszel? na akkor egyedül fogsz maradni.

2017. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!