Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Velem van a hiba vagy miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a hiba vagy miért nem ír vissza?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akinek tetszem és nekem is tetszik és mióta elmondtam egy számomra fontos embernek hogy alakulóban van valami egy fiúval azóta a fiú nem nagyon nézi meg az üzenetem és nem is nagyon ír vissza.Az tény hogy sokat dolgozik meg elfárad a végére amit megértek.De írtam neki hogyha nem szeretne tőlem semmit akkor mondja meg nyugodtan.De én szeretnék érdeklődni felőle hogy egyáltalán él-e még... Van hogy többször fönt van és nem ír pedig tegnap előtt azt mondta hogy mesél magáról mostmár tényleg ráér és nem lesz fáradt de azóta nem is írt.Nem értem... Nekem ebből az jön le hogy már nem is érdeklem...

Szeretném megtudni hogy most tényleg akar-e valamit vagy játszadozik velem...



2017. aug. 31. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Komolytalan a srác. Talán megijedt tőled. Máskor ne ronts ajtóstul a házba. A párkapcsolatnak idő kell mire kialakul, nen kezdheted azzal hogy, mondja meg ha nem akar semmit. Nem pár nap alatt fogja átgondolni. Hagyd egy picit, had udvaroljon ő. Ha nem keres pár napon belül, felejtsd el, elinesztetted.
2017. szept. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha akar is valamit, nem tudja hogy kell elérni, hisz nem törődik veled.

Annak nincs értelme hogy ez az egész egyoldalú, és csak te érdeklődsz iránta. Hisz meg akarod ismerni, ilyesmi, és ő annyira tesz az egészre hogy még arra sem képes hogy meséljen magáról..

Ha valódi kapcsolatot akarsz, nem csak egyoldalút, akkor hagynám a helyedben.

2017. szept. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Eddig ő írt rám és tök jól reagált rám.

Nem éreztem volna hogy túl rámenős lettwm volna vag yhogy megijesztettem volna bármivel is...

Ő is érdeklődik irántam.

Nem is várom el hogy pár nap vagy pár hét után kapcsolatban legyünk...

Meg azt mondta hogy a lehető legtöbb idejét próbálja rám fordítani ami eddig látszott, bár az utóbbi napokban nem...

2017. szept. 1. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!