Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerezhetném vissza a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Kérdés... kérdése:

Hogy szerezhetném vissza a bizalmát?

Figyelt kérdés

Tehát egy lány barátomnak elvesztettem a velem szembeni bizalmát mert olyanokat mondtam neki amit nem kellet volna és ő ezért nagyon megsértődött. Maximálisan megbizott bennem, olyanokat mondott el amit csak ő tud, személyes dolgokat, de én hülye fejel a szeme elé tártam a hibáit és ő emiatt teljesen elvesztette a belém fektetett bizalmát.

Hogy szerezhetném vissza?



2016. márc. 28. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem alaptalanul haragszik,és nem te vagy a hibás,mert az igaz barátok elmondják a hibáidat és azt is,hogy min kell változtatnod.
2016. márc. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát ha jogosak, amiket mondtál, akkor nem neked kell bocsánatot kérni, mivel a barátok a hibáival is szembesítik az embert. Ha viszont tényleg csak idegességedben mondtad (és még csak nem is igazak), akkor pedig tényleg bocsánatot kell kérned, és mondd el neki, hogy nem úgy gondoltad :)
2016. márc. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!