Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez jelenthet valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Van egy lány az iskolába aki az évfolyamtársam és már féléve tetszik (lány vagyok én is) és ez a lány tudja hogy odáig vagyok érte,és mikor megtudta lekoptatot,és nevetett rajtam vagy mosolygott rám vagy nem tudom mi.:D

Szóval nem is ez a lényeg az van hogy ma évnyitó volt és hát nem öltöztem ki és egy fekete fehér kockás ing volt rajtam meg alattam egy tankcsapdás poló.És ezt az inget a nyári szünetbe vettem szóval ez a lány nem is láthatta rajtam,és amikor ma megláttam az évzárón,rajta is pontosan ugyanolyan ing volt,ugyan úgy nézett ki stb...És miért pont ő vele öltöztem össze mikor bárki lehetett volna?



2017. szept. 1. 20:08
1 2
 1/13 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
100%
A sors fintora.
2017. szept. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval. Ne éld bele magad, hogy bármit is jelent, de persze sosem lehet tudni. Én és a tanárnéni egész évnyitó alatt egymást bámultuk, mégsem jelent semmit. A véletlen összeöltözés fura, de ez a sora. 17l
2017. szept. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt sem tudod, mosolygott vagy kinevetett akkor miből gondolod, hogy lekoptatott? A póló sztem mellékes.
2017. szept. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mert még annó facen rám írt hogy miért érdeklődök róla az xy-nál aztán mondtam neki hogy baj?ő meg azt mondta hogy igen:D

Meg facen se jelöl vissza.

De egyébként elég vicces hogy a 700emberből pont vele öltözök össze.:D

2017. szept. 3. 20:13
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Aligha jelent bármit is. Véletlen.

Egyébként meg, ha kinevetett és azt mondta baj hogy érdeklődsz iránta aztán még fb-n sem jelöl vissza egyértelműen arra utal hogy nem jössz be neki.

Mert ha esetleg azért érdeklődne irántad csak mondjuk szégyellné akkor ha suliba nem is de face-en visszajelölne és beszélne veled.

Próbálj meg tovább lépni.

2017. szept. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja ok. De továbbra sincs szerintem jelentősége. Inkább próbáld meg elfelejteni.
2017. szept. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Valószínűleg azért reagált így, mert hetero, és megijesztette az érdeklődésed.

Az összeöltözés pedig véletlen.

2017. nov. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szerelmet vallottam neki
2017. dec. 29. 10:36
 9/13 anonim válasza:
És mi történt? Mesélj!
2017. dec. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ugye facebookon irtam meg neki látta és nem is írt.
2017. dec. 29. 15:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!