Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A volt barátnőm miért csinálja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőm miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm, első nagy szerelem volt nekem is és neki is. Már vagy 9 hónapja hogy szakítottunk és 9 hónapig voltunk együtt. 2 hónapja elkezdett járni valakivel.

A sulijába van felette egy lány akivel egy faluban laknak , és persze jóba vagyok azzal a lánnyal.

És a volt barátnőm mindig csúnyán néz rá és szúrja. Semmit nem ártott neki.

Tegnap ossze futottam vele es volt baratnom is ott volt es leskelodott kb utánunk, ezek miért vannak hogy ha már allitolag tul lepett rajtam és mást szeret?!


2017. szept. 2. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelmet akar.
2017. szept. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Stark2000 ***** válasza:
Mert gyerek. Lemerném fogadni, hogy féltékeny egy kicsit. Vagy mond meg neki, hogy álljon le az éretlen viselkedésével, vagy ne foglalkozz vele, rá se hederíts.
2017. szept. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fruzs33 ***** válasza:
Az a helyzet,hogy ő csak szimplán egy picit féltényeny.
2017. szept. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem értem miért féltékeny mikor ott van neki más , bevallom sokszor gondolok még rá de nem szeretem már, úgy érzem.
2017. szept. 2. 20:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!