Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy napok óta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy napok óta ugyan azzal a lánnyal álmodok? Látni még nem láttam soha, de az ideálom és minden olyan vele mint ha igaz lenne. Ennyire nincs barátnőm és képzelődök, vagy ez egy jel a későbbiekre hogy megtalálom az igazit?

Figyelt kérdés
2017. szept. 2. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Én régebben álmodtam érdekes dolgokat egy számomra "tökéletes" fiúval, de nem láttam még soha, tehát csak a képzeletm szüleménye volt. Az álomban mintha lettek volna érzelmek is, de szerintem csak vágyakozás volt az egész. Ha mégis találkoznék egyszer vele, szólok! :D 17/l
2017. szept. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig én is valahol itt tartok...
2017. szept. 2. 18:31
 3/7 Stark2000 ***** válasza:
100%
Több száz, több ezer embert látunk nap mint nap. Nem hiszem, hogy képzelet szüleménye lett volna. Simán elképzelhető, hogy láttad már, csak te nem emlékszel rá. Erről sem most olvastam, szóval lehet rosszul mondom, de tudtommal az agy megjegyzi az arcokat attól függetlenül, hogy te nem emlékszel mindegyikre (ezt elég hülyén fogalmaztam, elnézést). Jelentősége nem mindegyik álomnak van, sőt. A legtöbbel nem is érdemes foglalkozni. Barátnőre talán tényleg vágysz, de ezt te is érzed. Nem feltétlenül álom alapján kell, hogy rájöjj. A lány meg lehet bárki. Szinte biztos vagyok benne, hogy láttad már korábban a közül a rengeteg ember közül, akiket napi szinten látsz.
2017. szept. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet,remélem igazad van és megtalálom.
2017. szept. 2. 18:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok egy fiúval. Remélem találkozok vele élőben is és nem csak a neten jött szembe az arca. :D
2017. szept. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, nem akarlak megsérteni kedves kérdező. De komolyan ha már ilyen kérdése merül fel egy fiatalnak. Akkor mi a jó büdös isten -át csinálnak a gyerekek az iskolában napi 8 órában. Ha már arra nem szocializálnak rá hogy ha álmodozól és imádsz egy lányt az normális akkor mire?
2017. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Fiú osztályban örülök hogy nem azt kell néznem hogy egymást hogy fogdossák mert sajnos ez van( nincs bajom a melegekkel de ne előttem mellettem...) és mellesleg a mostani tanterv nem éppen a nevelésről,tanításról szól hanem hogy mit nem tudunk....

De nem bánott meg kedves válaszoló

2017. szept. 2. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!