Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sokszor hallom, hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor hallom, hogy nem érdemes osztálytárssal randizni/járni. Ez ugyan úgy vonatkozik évfolyamtársra is?

Figyelt kérdés
Voltam évfolyam találkozón (most megyek gimibe), és egyből nagyon szimpatikus volt. Nagyon kedved, udvarias fiúról vagy szó :) és évfolyamtársam lesz.. érdemes ráírnom?

2017. júl. 7. 19:38
 1/10 A kérdező kommentje:
14 éves lány vagyok :)
2017. júl. 7. 19:39
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez emberfüggő, nemtudom miért jobb úgy nézni évekig hogy meg sem próbáltad, nálam ez csak nagy fájdalmakat okozott, bár én az önbizalomhiány miatt nem mertem :/
2017. júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pfuha én is pont ilyen vagyok :/ Sajnos.... Bár én inkább azért szoktam várni, hogy kiderítsek róla pár infót :DD Beépített ügynökké szoktam válni :DD
2017. júl. 7. 19:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Az önbizalmamba bene volt az is hogy az a lány olyan szingli, szingli volt akkor is amikor megismertem, pedig sok fiú volt aki érdeklődött iránta, aztán egyszer így már jó egy éve vége volt a sulinak elmondtam neki, még győzködtem hogy bennem nem csalódna meg ilyenek, de elméletileg nemet mondott, gyakorlatba meg azzal jött hogy nem akar kapcsolatot senkivel, amibe van igazság, mert mióta ismerem kb. kapcsolata se volt, talán még a legelején..(egyes ismerőseim szerint leszbi, de szerintem nem)
2017. júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenkire igaz, akit muszáj lesz gyakran látnod még életedben. Nincs annál rosszabb, mint amikor már nem vagytok együtt, de rá vagytok szorulva hogy naponta lássátok egymást, esetleg még egy társaságban is vagytok... annál borzasztóbb nincs. Kétszer is tapasztaltam, már nagyon megtanultam. 19f
2017. júl. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sem osztály, sem munka, se évfolyamtársal nem éri meg kikezdeni. Lehet, hogy bejön, és egy életet fogsz vele leélni, de lássuk be, erre baromi kicsi az esély. És ha szakítotok, akkor mi lesz? Naponta látni fogod a folyosón... Igaz, jobb így, mintha az osztályban lenne, de még mindig túl közel van.


Megpróbálni érdemes, mert lehet ő az igazi, tényleg kicsi rá az esély, de ha nem próbálod meg, nem is fogod megtudni.. De ne gyere vele össze, csak ismerd meg... Mint barátot... Aztán már fogod tudni, hogy érdemes e. Mert ha az a tipikus mai menőfiú, aki csak szexelni akar, akkor még meg is aláz... De nem tudhatod. Akkor gyere össze vele, ha nagyon biztos vagy benne. De lehet gimi vége fele lenne csak értelme. Addig meg úgyis jön más.

2017. júl. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! :) rendben, meg fogom ismerni de csak baratilag :)
2017. júl. 7. 23:10
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Leszűrtem a válaszok tanulságát, szóval magyar emberrel ne is jöjjek össze, mert ha egy hejre megyünk nyaralni találkozhatunk..
2017. júl. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy ha szakítotok akkor az nagyon fog fájni. Viszont ha te arra alapozol, hogy úgyis szakítani fogsz vele, és te nem akarod látni minden nap utána, és ezért nem jöttök össze, az szerintem nem egy egészséges szerelem.
2017. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ráírtam, de alig 1-2 mondatot beszélgettünk :(
2017. júl. 8. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!