Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hódítsak meg egy fiút?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsak meg egy fiút?

Figyelt kérdés

sziasztok! :)

nagyon tetszik az egyik osztálytársam, és a barátnőim szerint én is neki, mert sokszor néz és mosolyog rám, van hogy én magam is érzem hogy óra közben néz.

én nem igazán vagyok az a fajta lány, aki szemtől szembe odamegy beszélgetni, van valakinek valamilyen praktikája, hogy hogyan jöjjön ő oda hozzám? vagy mit csináljak, hogy felfigyeljen rám?

igen, tudom hogy hülyén van megfogalmazva, de remélem érthető :D

16 l, 16 f


2017. szept. 3. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
menj hozzá te valamilyen ürüggyel
2017. szept. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
jajj ne csináld osztálytárssal a legkönnyebb. megkérdezed, hogy te megcsináltad a matek házit? neked mi jött ki? van olyan tárgy ami neki megy, neked nem? kérd meg, hogy korrepetáljon. stb stb
2017. szept. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
gratulálok 2017... ez igen.. mar a lányoknak kell meghoditani a fiukat... mi jön még? te jó ég....
2017. szept. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Osztálytársal ne, tapasztalatbol mondom, most lehet faj tudomasul venni, de nagyon-nagyon rossz lesz!
2017. szept. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Csajként hódítani? Eszedbe ne jusson......hova jutottunk?
2017. szept. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2017. szept. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!