Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan hódítsak meg egy fiút...

Hogyan hódítsak meg egy fiút egyszerűen? 14l

Figyelt kérdés
Van egy fiú akinek régen tetszettem sokáig de nem jött össze mert akkor nem akartam még kapcsolatot és nem is beszéltünk :// most viszont szeretnék vele egy kapcsoltot de nem tudom h kezdjem ujra hogy ne legyen túl feltűnő hogy probálkozzak:// sőt mindig van valami "barátnője " .. értelmes válaszokat kérek pls :C
2015. febr. 14. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha akkor nem kellett, most se kelljen! Miért akkor veszed észre, mikor már van valakije? Persze, szakítson azzal a lánnyal, akit szeret, hogy veled legyen, hogy aztán te is kidobd... Mit ártott ő neked, hogy ezt akarod?
2015. febr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Először is nem szeretnék ártani neki és azért irtam idézőjelbe a barátnőt mert ezekkel ugymond szerintem csak játszik mert 1 hónap múlva eldobta őket , ézért is félek hogy velem is igy lesz , de remélem nem ;) és hogy 12 évesen nem akartam fiút az nem azt jelenti hogy szórakozok vele ;)
2015. febr. 14. 19:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Öltözz csinosan, sminkelj, szemezz vele sokat.
2015. febr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi:)egy probat meger:)
2015. febr. 15. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!