Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Veletek is történt ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is történt ilyen kínos "baleset"?

Figyelt kérdés

Ma rám írt egy volt szerelmem, és ez felidézte bennem a közel 50 éve történt esetemet.

Középiskola első osztályába jártunk, és volt egy csaj, akibe bele voltam zúgva. Tudtuk egymás születés- és névnapját, főleg miután az én születésnapom egybeesett az ő névnapjával. Vettem neki egy doboz bonbont. (Akkoriban még nem tudtunk a cukor káros mivoltáról.) Ő is kérdezte, milyen bonbon szeretek. Nem vallhattam be, hogy nem ismerek egyetlen bonbont sem, azt mondtam, ami egyetlenként eszembe jutott; amit én vettem neki.

És másnap szépen kicseréltünk egymással egy-egy ugyanolyan doboz bonbont! :-))


2017. szept. 4. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Neharagudj de ebbe nincs semmi kínos:).
2017. szept. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

:o mar a gykn is megtalalnak a random öregemberek es meselnek a gyerekkorukrol nem csak a villamoson :o

Amugy nincs benne tenyleg semmi kínos :)

2017. szept. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ez nagyon cuki- mint általában a 14 körüliek 'szerelme' :))

Együttjárás, felhőtlen csavargás - a legszebb idő...

2017. szept. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi kínos nincs ebben.
2017. szept. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
(akkor úgy élhették meg, hogy kínos - még talán el is pirultak:)
2017. szept. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3-as sajnos ezt csak a kiváltságosok elhetik át.. 18 életévemmel megcsak barataim sincsenek nem hogy egy lany akivel csavarognek.. Mindenesetre orulok hogy jo gyerekkorod volt ilyen szempontbol kerdezo.
2017. szept. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
[6 hát udvarolj és járjál azzal, aki tetszik, a kérdező is udvarolt]
2017. szept. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kar hogy ez nem ilyen egyszerű... Mindegy..
2017. szept. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem mindegy - és tudd, hogy néhány lány sírdogál holdfényes éjszakákon át, mert nem udvarolnak neki, és ő meg nem mer kezdeményezni, van ám sok ilyen, csak ők csendesek és nehéz észrevenni őket...
2017. szept. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ok nem egy olyanra várnak akinek nincsem egy ismerőse sem es a kommunikaciós kepessége kimerül abban hogy elmondja a büfében hogy mit kér .

Nem vagyok hülye, tudom hogy rendelkezni kell pár alapfeltételel hogy legyen valakink akár csal baráti szempontból is és belőlem elég sok minden hiányzik ilyen terén szóval nem álmodozok.

Egyébként elnézést ha valakit zavart ez a párbeszéd, nem irok már többet ide.

2017. szept. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!