Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor szeret vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szeret vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban akivel jártunk. Aztán nyári szünet előtt néhány héttel kiderült hogy csak viccelt hogy szerelmes belém. Ezt onnan tudtam meg hogy mondta az eggyik barátnőmnek.

Még mindig olyanokat mond mint amikor még nem tudtam hogy viccelt. Én már szóltam neki hogy haggyon békén.

Ma suliba mondta hogy szeret én meg hogy ja persze..

És ő erre azt mondta hogy az életére esküszik hogy szeret.

Most akkor szeret vagy én veszem túl komolyan ha valaki az életére esküszik?

A válaszokat előre is köszönöm.



2017. szept. 4. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem te tettél ki hasonló kérdést pár nappal azelőtt, amiben volt egy másik srác is?

Arra nem gondoltál, hogy esetleg akkor viccelt, amikor a barátnődnek mondta, hogy igazából nem szeret téged?

2017. szept. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem én.

Arra még nem gondoltam.

2017. szept. 5. 06:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor szerintem adj neki egy esélyt... Viccből lehet azt mondani, hogy szeretsz valakit, na de viccből járni?!
2017. szept. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2017. szept. 5. 14:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Szívesen!:)


Annyi tanácsom lenne még, hogy a jövőben legalább hallgasd meg az ő verzióját is a történtekről, mielőtt meghoznál akármilyen döntést kettőtökkel kapcsolatban! Nem azért, hogy lyukat beszéljen a hasadba, mert az sem lenne jó, de egy minimális szinten azért nem ártana bízni a másikban, ugyanis egy párkapcsolat valahol erről szól...

2017. szept. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nemrég elmondta hogy csak viccelt. Szóval tisztára felesleges volt ezt a kérdést kiírnom.
2017. szept. 5. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!