Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most szeret vagy csak kihasznál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szeret vagy csak kihasznál?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy lány akibe már ugy lassan 3 éve szerelmes vagyok...ő ezt tudja mert ugy egy hónapja jártunk és elmondtam neki...ezen csak elmosolyodott de nem mondott rá semmit.

Aztán egyre kevesebbet beszéltünk és irtam neki ha nem szeretsz inkább mondd meg! Ő meg csak látta. Pár hét mulva a fészéből irt a barátja hogy hagyjam őt meg minden.

Pedig néha rám szokott irni (a lány aki tetszik) hogy szia hogy vagy meg miujság...akkor most mivan?


16f


2017. aug. 29. 00:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kis egó tuning.
2017. aug. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?:D
2017. aug. 29. 00:59
 3/15 anonim válasza:

Hát figyelj szerinted szeret ha a barátja irt a facebook-bol hogy hagyd őt békén? Hát ne haragudj meg de szerintem csak bejöttél neki és csak kaland volt.....

És am hány éves a kiscsaj? Mióta van azzal a barátjával? Meddig voltatok eggyütt? Talán igy könnyebb lenne válaszolni.

2017. aug. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

De ugy látszik nem értetted...abbol gondolom hogy szeretne mert eám szokott még irni hogy szia mizu miujság hogy vagy?.

Egyébként 15l és 2 hétig voltunk eggyütt mert mindig veszekedtünk valamin...:(

2017. aug. 29. 01:10
 5/15 anonim válasza:
Jo oke de akkor se szerethet téged hát másal van nem azt irtad?hogy a baratja irt a facebook-bol akkor csak nem szeret ha nem veled van! Attol hogy rad ir mizu ilyesmi az még nem azt jelenti hogy odáig van érted......csak érdeklödik mivan veled. De hát semi sem lehetetlen te erzed xd ha meg két hétig voltatok eggyutt akkor nem nagy valami lehettél neki
2017. aug. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia! Mizu? Hogy vagy?


Na akkor már én is szeretlek? :D

2017. aug. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Istenem... Ne legyél már hülye!

Hagyd békén.


Mit nem lehet felfogni azon, hogy mással van? Miért akarod tönkretenni a kapcsolatát? Szerinted majd pont veled foglalkozna miután tönkre teszed a kapcsolatukat?


Én azt mondom, hogy ha tőled függetlenül szétmennek, na akkor nyomulj rá. Addig meg vagy hagyd békén vagy beszélgess vele, de mint barát. A kapcsolat szóba se kerüljön!

2017. aug. 29. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
A lányok imádják, ha szerelmesek beléjük, ha már van barátja, akkor szerintem biztos, hogy nem szeret csak jól esett naki, hogy te szereted és ezért próbált összezavarni, de szerintem nem akar tőled semmit
2017. aug. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
en is rairok olyanokra, akik belem vannak zugva, de en csak baratkent szeretem oket
2017. aug. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Régen szeretett de már túllépett rajtad. Már csak barátként tekint rád. Az hogy rádír nem azt jelenti hogy szeret. Szóval inkább hagyd békén, ne rontsd el a kapcsolatát.
2017. aug. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!