Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a padtarsamba?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a padtarsamba?

Figyelt kérdés

18 eves lany vagyok es ugye ez az utolsó evem.

Meg tavaly masodik felevben mellemultettek az egyik osztalytarsamat. Altalanos ota egy suliba jarunk, valamiert sose beszeltunk hosszu ideig mindig egy ket szot valtottunk egymassal, meg most is, hiaba a padtarsam.

Latszik hogy nem erez semmit, de amiota mellemultettek nekem nagyon szimpatikus lett de nagyon gatlasos vagyok es nem merek meg sem szolalni.

Nagyon bant ha masik lannyal beszel es mar en fel eve a padtasa vagyok es alig beszeltunk par mondatot. Es nem vagyok csunya lany egyaltalan meg ha azzal lenne a gond.

Hogyan tudnam magamra hivni egy kicsit a figyelmet ugy hogy ne legyen tolakodo mert az nagyon nem en vagyok.

Fogalmam sincs hogyan beszeljek vele. Es tudom hogy osztalytarssal nem szoktak de ez ellen nagyon nem tusldsz tenni:/


2017. szept. 5. 17:53
 1/1 anonim válasza:
Csak kezdj el egy random beszélgetést (pl. az egyik tanárról, tanóráról, egy osztálytársról, hobbijáról). Egy idő után a témák váltogatni fogják egymást. :)
2017. szept. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!