Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az ciki, hogyha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ciki, hogyha szerelmes vagyok a gyönyörű unokatestvérembe aki lány? (én fiú vagyok)

Figyelt kérdés
2017. szept. 5. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Igen, szerintem ciki.
2017. szept. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 DollarDog ***** válasza:
23%
Igen ciki, ha fiu lenne akkor lenne normális...
2017. szept. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak a külseje tetszik, vagy a személyisége is? Nagyon nem mindegy, hogy mit kedveltél meg benne. Az közel sem szerelem, ha csak vonzódsz hozzá, mert szerinted gyönyörű.
2017. szept. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nemcsak a külseje tetszik(az is) de az is, hogy milyen kedves meg stb
2017. szept. 5. 17:20
 5/9 anonim válasza:
0%
debil! idióta!
2017. szept. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Törvény szerint akár feleségül is veheted:


4:12. § [Rokoni, hozzátartozói kapcsolat]


(1) Érvénytelen

a) az egyenesági rokonok házassága;

b) a testvérek egymással kötött házassága;

c) a testvérnek testvére vér szerinti leszármazójával kötött házassága; és

d) az örökbefogadónak az örökbefogadottal az örökbefogadás fennállása alatt kötött házassága.


(2) A testvérnek testvére vér szerinti leszármazójával kötött házassága nem érvénytelen, ha a jegyző e házassági akadály alól a házasságkötés előtt vagy a házasság fennállása alatt felmentést ad. Felmentés akkor adható, ha a házassággal létrejövő kapcsolat a születendő gyermekek egészségét nem veszélyezteti.

2017. szept. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Petrovics Milán válasza:
90%

Igen előre szaladtunk a házassággal. Egyébkén Japánban ez teljesen átlagos.


Szerintem ez elég komplikált ügy. Mondjuk ha igaz szerelemről van szó tehetsz egy próbát, de ha nem jön össze akkor elég nagy bajban leszel. Más részről ha összejön (és én is előre rohanok),lesznek gyerekeitek, azzal is számolnotok kell, hogy fennáll a vérfertőzés miatt a durva betegségek lehetősége.


Szóval röviden. Ha tényleg annyira szereted, hogy megkockáztatod a kapcsolat felvételt számolj azzal, hogy ha nem jön össze már nem viszonyulhatsz hozzá úgy ahogy korábban. Szóval kínos lesz a légkör köztetek.

Ha lesznek gyerekeitek azok meg betegek is lehetnek.


Szerintem próbáld meg még jobban megismerni, hisz ha az unokatestvéred, akkor elég közel állsz hozzá.


Minden esetre sok sikert.:)

2017. szept. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hajtsál rá! Aztán írd meg mi lett.
2018. jan. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Petrovics Milán válasza:
Na, semmi hír?
2019. ápr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!