Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Megtetszett egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megtetszett egy osztálytársam, de még soha nem beszéltünk.

Figyelt kérdés

Még a gólyatáborba megtetszett egy fiú, és mikor megtudtam, hogy ugyanaz a hobbink, azt gondoltam viccből, 'Szerelmes vagyok.' De azóta tényleg nagyon megtetszett, de a fiúkkal amúgy is kicsit félénk vagyok, főleg, ha még tetszik is! Hogyan tudnék közeledni hozzá? Egyébként van egy lány, aki egy csomót van vele, és a gólyatáborban úgy tűnt, hogy hajt rá.

14/L



2017. szept. 5. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Gólyatábor? Tehát ha jól értem, most kezdtétek a középiskolát. Egyszerűen menj oda hozzá és ismerkedj vele:) egyszerű az indok, hiszen újak vagytok mindketten.
2017. szept. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De csak így menjek oda hozzá? És akkor mit mondjak neki?
2017. szept. 5. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem annyira fura, hogy mostanában még az osztálytársak sem beszélnek egymással élőben :D

Én elég későn kerültem a mostani sulimba, így a gólyatáborról lecsúsztam. Bementem első nap a suliba, teljesen új emberként, és közöltem a bent lévőkkel, hogy én leszek az új osztálytársuk :D Körbementem a padsorokon, és mindenkinek bemutatkoztam, majd leültem egy hátsó padba. Az előttem ülő 2 csaj egyből hátrafordult és beszélgettünk nem keveset, a következő órákban velük voltam, mert nem tudtam mi merre hogyan. Aztán mivel osztálytársak vagyunk, egyszerűen odamentem az emberekhez, és elkezdtem velük beszélgetni.

Jó, nyilván én sem beszélek egész nap mindenkivel, de valamennyit mindenkivel beszéltem, akik szimpatikusak, velük nyilván többet.

És nekem is van olyan osztálytársam aki valamennyire tetszik is, hozzá oda szoktam menni szünetekben pl, vagy leülök mellé, és beszélgetünk, van, hogy ő jön oda hozzám. Ha épp nem egyedül van, akkor úgy megyek oda hozzá, hogy próbálok bekapcsolódni a beszélgetésbe.


Nem olyan nehéz dolog ez, az osztálytársaiddal kell is ismerkedned, akár tetszik, akár nem :D Odamész, megkérdezed milyen a suli, az új osztály, honnan jár be, mivel jár suliba. Van-e olyan lány a suliban aki tetszik neki, stb. A lánnyal meg ne törődj, az se biztos hogy hajt rá, lehet csak szimplán jól elvannak, ha meg hajtana rá, akkor sem biztos, hogy a srácnak bejön. Lehet pont Te kellesz neki, csak nem látja felőled az érdeklődést :)


Bocsi hogy ilyen hosszú lett, próbáltam segíteni :D Ne izgulj miatta, nem fogja leharapni a fejed. Lehet, hogy nem tudtok beszélgetni, ne lesz téma, de akkor sincs gond, legalább megtudod, hogy nem illenétek össze.

Sok sikert :)

2017. szept. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a hosszú választ.^^ Igazából a lányokkal nagyon jól kijövök, fiúkkal is beszéltem már, de nem mindegyikkel.^^ Csak ha helyes fiúkkal beszélek, valamiért zavarban vagyok.
2017. szept. 5. 19:51
 5/5 A kérdező kommentje:
És mit tegyek, ha beszélgetni kezdünk, én meg zavarban leszek és hülyeségeket mondok?
2017. szept. 6. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!