Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek adjak neki valamil...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek adjak neki valamilyen jelet esetleg utalást hogy tetszik nekem, vagy hogyan deríthetném ki hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Tesi órán kimentünk az osztállyal valahová és kettesével kellett beállni aztán volt egy fiú aki pont ott állt egyedül és ő eddig nem igazán barátkozott vagy beszélgetett volna a többiekkel ezért beálltam mellé mert pont ott volt egyedül.Aztán elkezdtünk beszélgetni mindenféléről... Egyedül osztály csoportban beszélgettünk mert megkérdeztem valamit és pont ő válaszolt rá én meg megköszöntem majd utána bejelölt pár órával utána.

Igazából ebből még nem vennék le semmit.Tudom osztálytárssal soha ne kezdjek ki mert utána a képét nézhetem évekig...

Stb... Stb... Tudnátok valamilyen tanácsot adni amivel kideríthetném hogy esetleg tetszem-e neki vagy csak egy osztálytárs vagyok a többi közül? Privátban nem beszéltem még vele... Meg én nem szeretném bevallani hogy tetszik nekem mert ha ő nem viszonozza akkor az csak ciki lenne...



2017. szept. 6. 16:21
 1/5 DollarDog ***** válasza:

Privátba írj rá! Vesztenivalód úgy sincs! Nekem személy szerint nem lenne ciki ha osztálytárs bevallaná hogy bejövök neki! Nem ciki inkább cuki lenne, de persze van barátnőm, ezért nem mennék bele egy másik kapcsolatba!

Privátba beszélgess vele ismerd ki, írás alapján csak fog jeleket küldeni hogy bejössz neki! :D

2017. szept. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És beszélhetek vele olyan dolgokról amiket haverok szoktak beszélgetni?
2017. szept. 6. 16:29
 3/5 DollarDog ***** válasza:
Szerintem persze! Csak dobj fel egy témát! Ne úgy legyetek hogy ráirsz és csak várod hogy történjen valami! Buli,srácok,csajok,barátok/barátnők,suli,nyár,nyaralás, és még témák tömkelege van amit bedobhatsz! Aztán hajrá! Sikerülni fog csak próbálkozni kell! :D
2017. szept. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod!
2017. szept. 6. 16:53
 5/5 DollarDog ***** válasza:
Ne köszönd, ez a dolgom :D
2017. szept. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!