Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan harcoljak egy lányért?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan harcoljak egy lányért? Tegyem féltékennyé?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe beleszerettem,azzal a lánnyal 4 hónapig beszéltem egyfolytában,már kb harmadszorra próbálkozom szerelmes üzenetekkel,úgy hogy leírom az érzéseimet meg hogy mit akarok regény formába, de mindig lesz*rja, kikosaraz.Ez a módszer nem válik be. Vagy túlságosan megfojtom a szeretetemmel vagy nem tudom, vagy kell neki idő.Gondolkoztam arról pár napig nem beszélek vele és féltékennyé teszem.Mondjuk insta sztorira kirakok egy képet chat ablak ahol írok az egyik legjobb barátnőmmel sziveket v a chat ablak eltakart nével és mellé írom hogy egy nagyon fontos személy az életemben. Vagy valami olyan kép idézettel ahol írja hogy vége van,nem kellettem neked,mintha meg sem történt volna. És lehet hogy leírja majd üzenetbe hogy mégis kellek neki. Vagy bármi más módszer hogyan harcoljak érte? A felesleges irogatás nem vállik be, telefonálás még úgysem. A végsőkig fogok harcolni nem adom fel. Ha letilt akkor letilt. De még van lehetőségem küzdeni fogok érte.
2017. szept. 7. 13:24
 1/5 DollarDog ***** válasza:

Gondolkodj kicsit! Nem jösz be neki! Esetleg van valakije..

Képzeld magad olyan helyzetbe hogy ő a barátnőd és lenne egy olyan srác mint te! Mindig zaklatná,és el akarja marni mellőled! Neked mi lenne a reakciód?

De ha annyira beleszerettél akkor azt nézed ami neki jó! Márpedig nélküled lenne neki jó! Nem ellene akarlak uszítani de gondolkodj el ezen!

2017. szept. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak érdekel ha kitennék egy ilyen idézetet vagy bármit féltékennyé e tenném. Mert egyszer már volt féltékeny amikor amikor kitettem egy ilyet,azt hitte más csajról van szó pedig róla volt
2017. szept. 7. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És az ilyen csodálkozik, hogy nem jön neki össze egy nővel se.. Atyaég. Drága, egy normális lánynak nem kellenek az ilyen hülye játszmák. Fogadd el, hogy egyszerűen nem kellesz neki, nem tetszel neki, nem szerelmes. És ezen az se fog változtatni, hogyha ilyen gyerekes szarságokat raksz ki a mittudomén hova. Sőt, valószínűleg még kevésbé fogod érdekelni.
2017. szept. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na ezeket imadom. Ez a legszánalmasabb módszer amit egy fiu kiprobalhat. Ha nem reagal az uzeneteidre annk oka van. Nezz friss hus utan szerintem
2017. szept. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha kitennél egy ilyet max kiröhögne, de pont nem érdekelné. Ha már háromszor szerelmet vallottál neki akkor valószínűleg semmit nem érez irántad. A féltékennyé tevés a legidiótább módszer a vilagon. Felejtsd el a csajt és keress valaki mást.

Engem is zaklattak már ilyen módon, hogy nem fogadta el az illető hogy nem akarok járni vele és borzasztó idegesítő. 16L

2017. szept. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!