Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy féltékennyé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy féltékennyé akar tenni?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon nagyon jó fiú barátom.Azt is mondhatom,hogy egyik legjobb barátom.Lassan négy éve ismerjük egymást és hát...mint legtöbb esetben egyik fél többet érez.Ez esetben én..Ugye mondtam,hogy legjobb barátok vagyunk,ezért mindent elmondunk egymásnak.Egy nap mondta nkm,hogy szeretne valamit mondani nekem.Nm.Nm az volt amire számítottam!Azt mondta el,hogy beleszeretett egy lányba a baráti körünkből.Persze én összetörtem de nem mutattam (annyira).Mindig is mosolyogva bíztattam,hogy beszéljen vele.Egy nap összejöttek,én széttörtem de nem mutattam (megint).Majd pár hétre szakitottak.(a barátom szakitott vele).De annak ellenére hogy Ő szakított vele,még mindig dumál nekem róla,és utána fürkészi az arckifejezésem.Nagyon iritáló kezdett lenni ezért sokszor össze is vesztünk.Mielőtt összejöttek volna a lánnyal már nagyon jóban voltak,de akkor is velem töltötte az idejét.Ahanyszor mondtam,hogy találkozzunk és neki mar volt programja a lánnyal,mindig lemondta a programját a lánnyal és velem töltötte idejét.A lány nyilván szereti és ezt ki is mutassa,de a haverom akkor is "hisztizik" nekem hogy nem kedveli őt és hogy nincs értelem annak,hogy ő szereti.Pedig még a vakk is lássa hogy az a csaj totál belé van esve és nyomul rá!K***ra IDEGESÍTENEK MÁR A KRIZISEI:"szeretem" "nem szeretem".Ahhh.De meghallgatom és tanácsot adok neki,mert jó barát akarok lenni,pedig k***ra fáj és nehezemre esik..:'(.Plusz hogy hogyha más fiuról beszélek már röktön kérdezi ilyen gondterhelt képpel hogy:Kiről van szó?

Lehetséges hogy féltékennyé akar tenni,azzal a csajjal?Vagy csak a szerelem elvette az eszét?

16/L

(Bocsi a rossz fogalmazásért)



2017. máj. 20. 20:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy pár napja volt az osztály bulink,és hát kicsit felszabadultunk (:D),és amikor az osztályfönök nő nem volt ott, felkapott és a válaira ültetett és a sípcsontomtól fogva tartott.Egy pillanatra elengedte a lábam és én (béna) elvesztettem az egyensúlyomat és estem hátra de Ő reflexböl leereszkedett és kifogott még mielőtt leesek.(Mondom!Elnézést a szó ismétlődésekért,helyesírási hibákért,de amikor RÁ gondolok a szívem elkezd nagyon dobogni,a lélegzetem leáll es remegnek az újaim.Ilyenkor nm tudok koncentrálni a fogalmazásra,helyesirasra.)
2017. máj. 20. 21:06
 2/4 Tomee'd'ganjaman ***** válasza:

Jézus barátommal voltunk Hollandiában...

A könnyű drogok otthonában

2017. máj. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tomee'd'ganjaman ***** válasza:
Bocs nem ide :c
2017. máj. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
XDddddd nagy vagy #1
2017. máj. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!