Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

A fiú tavaly jött az osztályomba. Nekem az első perctől kezdve bejött és szerintem én is neki. Sokat szemeztünk, és mindig próbáltam kedves lenni vele és sokat mosolyogni rá. Valahogy azonban mégsem vette a lapot. Egyik órán párba kerültünk, ez még tavaly októberben volt és mondtam neki, hogy "bírlak". Igazából nem tudom mennyire vette komolyan mert az egész órát végig poénkodtuk.

Nekem azonban idén januárban elegem lett abból, hogy folyton csak én próbálom kimutatni az érzelmeimet ő pedig azon kívül hogy mereszti rám a nagy kék szemeit, tulajdonképpen nem tesz semmit. Vagyis még annyit megfigyeltem, hogy próbál a közelemben lenni, sokszor jön oda a társaságomba, de nem úgy hogy csak ketten legyünk. Pedig volt már rá lehetősége, nem is egy. Ezért megpróbáltam kerülni a tekintetét, a társaságát és ilyeneket, próbáltam más fiúkkal lenni, de nem tudtam elfelejteni.

A probléma ott kezdődik, hogy vele együtt érkezett még egy lány, akivel elég jóba lettek. Matekon együtt ülnek, együtt esznek, és vele valahogy másképp viselkedik. Bátran beszélgetést kezdeményez, velem viszont nem. Ettől függetlenül, egészen év végéig megmaradt a szemezés meg a többi. Most én elején viszont ,már úgy érzem, hogy kezd az eddiginél is jobban távolodni tőlem. A nyáron sokat chateltek a lánnyal, velem semmi. Ma pedig megkérte a tanár, hogy osszon ki papírokat és az enyémet, ahelyett hogy odajött volna hozzám, szólt a haverjának,hogy adja oda nekem. Mindenki másét pedig ő vitte oda.

Picit gyerekesnek tűnik az egész, és lehet, hogy tényleg az, de szeretnék tisztábban látni. Szerintetek most vége köztünk vagy még van esélyem? Ha bármi kérdésetek van a sztorival kapcsolatban, jöhet a privát, vagy kommentben.



2017. szept. 7. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ijjj felejtős a srác. Ne foglalkozz vele, az a másik csaj meg amúgy is mindig körülötte legyeskedne, hagyd a francba. :(((
2017. szept. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsod. :) Valójában a csaj mindenkivel ilyen, meg őfelőle nem vettem észre az érdeklődést. De lehet igazad van.

Még szívesen fogadok válaszokat :)

2017. szept. 7. 21:15
 3/4 anonim válasza:
Uh, hát szerintem hagyjad... Ha tetszel neki, majd ő közeledik. :)
2017. szept. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben. Köszönöm a válaszaitokat. Mindenkinek ment a zöld kéz 😘

Itt az ideje, hogy végre ő lépjen 😉

2017. szept. 10. 12:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!