Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még egy "miről beszélgessek"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még egy "miről beszélgessek" kérdés?!

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel már egy éve együtt utazunk. Mégis soha nem kezdeményezett egyikőnk sem beszélgetést. Én mindig is szerettem volna nyitni felé, azonban bátortalan voltam, de kevés időm maradt már, és ki kell élvezni az életet, nem igaz? :) Szóval nem tudom, hogyan kezdjek el hirtelen társalgásba elegyedni vele, és mit is mondhatnék, milyen beszédtémáink lehetnének elsőnek... Nem vagyok egy nagydumás, ezért félek a kínos csendtől...

2017. szept. 8. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
"Szia gyonyoru lany vagy hogy hivnak" altalaban 10/8 ember ezzel indit. Utana kerdezheted a nevet, hany eves, mindentkb. Onnan adni fogja magat a tema nyugi. En a mostani baratommal a buszon ismerkedtem meg 2 evig egyutt utaztunk es az egyik nap leszolitott "nem te vagy eniko?" (Nem ugy hivnak) utana tovabb beszeltunk es lassan 3 eve egyutt vagyunk szoval hajra
2017. szept. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a gyonyoru vagy duma nem jonne be. :D Ez eleg szemelyfuggo. Esetleg kerdezd meg, hogy milyen ujra a suli vagy ezzel a busszal fog-e jarni egesz evben. De igazabol szinte teljesen mindegy, hogy mit mondasz. A lany a szimpatia alapjan fog donteni. Tehat, ha hiaba jo a dumad, ha nem jossz be neki egy minimalisan sem es ugyanez forditva. Ha elso latasta kolcsonos a vonzalom, akkor mondhatsz barmilyen hulyeseget, aranyosnak fogja talalni. De ez ne vegye el a kedved, mindenkepp szolitsd meg.

(Csak, hogy legyen meg egy sikersztori: a szuleim egy buszon ismertek meg egymast, apa szolitotta le anyat. Es lam, iden volt a 20. hazassagi evfordulojuk) :)

2017. szept. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na?
2017. szept. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerkedj: kérdezgess a lány dolgairól, ami téged érdekel és hagyd hogy ő is megismerjen téged. Ha őszinteséget vársz el légy te is őszinte, tehát nem kell mindent dicsérni lehetsz negatív is. Keresni kell közös témát, célokat, tanulást, szabad időtökben végzett munkát, pihenést. Mert egy barátságot a közös célok tartanak fenn.
2017. szept. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!