Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kozeledjek hozza ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kozeledjek hozza ha kulonbozoek vagyunk?

Figyelt kérdés
Bele estem az osztalytarsamba. O eleg visszahuzodo es CSAK AKKOR HA EN OTT VAGYOK csendes mert ahogy eszrevettem elegge zavarban van a jelenletemben (nem tudom miert). En ilyen helyzetben ennek az ellentete vagyok rengeteget viccelodok beszelek mindenkivel. Ha ennyire kulonbozunk hogyan tudnek kozeledni hozza? Sajnos a "segits a haziban" dolog nem jon ossze mert kulon szakon vagyunk. Hogyan tudnam egy kicsit feloldani a gatlasait? (Ami a kozelemben valo beszedet illeti)

2017. szept. 8. 21:52
 1/1 anonim válasza:
Próbálj vele beszélgetni, próbáld jobban megismerni és hagyd, hogy ő is jobban megismerjen. Kérdezd a hobbijáról, hogy miket szeret csinálniba a szabadidejében meg hasonlók, amikből látja, hogy figyelsz rá és érdekel. Szerintem így szép lassan feloldódik a társaságodban.
2017. szept. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!