Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok mit szólnátok hozzá ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok hozzá ha a legjobb fiú barátotok szerelmet vallana nektek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 27. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha én is többet éreznék barátságnál a fiú iránt, akkor mindenképp örülnék neki. Viszont ha tényleg csak barátként tekintenék rá, akkor kínosan érezném magam. Szerintem ha esetleg ő nem érez irántad többet, de te mégis elmondod neki, akkor már sosen lehet ugyanolyan a kapcsolatotok. Nyilván meg lehet próbálni, de nem hiszem, hogy ezután pl szívesen ölelne meg barátilag a lány, mivel tudja, hogy neked többet jelent (lehet, hogy nem vagytok ölelgetősek, ezt nem tudhatom ismeretlenül)


Ha tényleg a legjobb barátja vagy, akkor gondolom elmondja, hogy ki tetszik neki, meg azért tudsz dolgokat a szerelemi életével kapcsolatban. Próbáld meg kideríteni, hogy van-e most kiszemeltje, ilyesmi.


Ha nincs, vagy ha esetleg céloz rá, hogy van valaki, de nem meri elmondani neki, vagy ilyesmi, akkor mindenképp mondd el neki.


Én a helyedben semmiképp sem úgy kezdeném, hogy szeretem, az elején csak vezesd fel, hogy lehet, hogy te többet érzel nála barátságnál, tetszik nekied kicsit, vagy ilyesmi, mert innen még könnyebb menteni, mintha rögtön bevallanád neki, hogy szereted. Vagy esetleg ha találkoztok, próbálj meg közeledni felé,apró érintések, bújj kicsit hozzá, vagy valami, és úgyus fogd látni, hogy reagál ezekre.


Remélem, összejön a dolog, szurkolok! :)

2017. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
volt mar ilyen tobbszor is, mivel nem viszonoztam, korrekt modon, hatarozottan megmondtam, hogy szeretem, de csak baratkent. ennyi. mit kellene ehhez szolni? lutri, hogy utana tonkremegy a baratsag, vagy nem..sajnos sok esetben igen, de ezzel valoszinuleg szamolt, amikor szerelmet vallott.
2017. aug. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen. Egyik közös barátunknál kellett aludnunk, mert nem tudtunk hazajutni éjszaka, és csak egy ágy volt. Folyton nyomult, és nem tudta elviselni, hogy nem érdekel, mint férfi, csak barátként szeretem, és emiatt teljesen tönkre is ment a barátságunk.
2017. aug. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elsovel egyetertek

Azzal kell szamolni hogy ezutan soha sem fog tudni rad ugyanugy nezni szoval hogyha tudod hogy valakibe nagyon bele van esve akkor varj vele kicsit.

2017. aug. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos volt ilyenben részem és nekem nagyon rossz időszak volt az amikor bevallotta.Ha nem vagy benne biztos,hogy érdekled akkor akármilyen nehéz is szerintem inkább ne mond el neki.Ez lehet,hogy most ilyen őszinteség ellenesnek hangzik,de én sokkal jobban elviseltem volna ha nem hozzák a tuttomra.Ha olyan jó barátok vagytok,akkor szerintem a lány már sejtheti és ha így van de nem szól róla akkor kényesen érinti a téma.Nekem szerencsére nem mennt tönkre a barátságom,de több hónapon keresztül nem volt az igazi.Barátok voltunk de tartottam a távolságot,hogy könnyebb legyen neki.Igaz,hogy most is nagyon kényes téma nálunk,mert nem változtak az érzései de már legalább eltudunk lazulni egybás társaságában.
2017. aug. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 CANDYGIRL12 válasza:

Nekem is volt ilyen 1 napja amikor este bevallottam a barátnőmnek, hogy szerelmes vagyok a legjobb fiúbarátomba. Táborban voltunk az elmúlt egy héten és én pénteken kezdtem érezni valamilyen kémiát. Amikor a táborban voltunk és jöttünk vissza ebedrol akkor mindig bementunk az étterem melletti játszótérre 20 percig libikokaztunk minden nap együtt hintaztunk együtt énekeltünk. Telefonon játszottunk stb. Tehát ugye bevallottam a legjobb barátnőmnek aki szintén ott volt a táborban és azt mondta hogy nagyon látszódott minden nap, hogy itt több van mint barátság. Aztán a barátnőm este felvetette, hogy megkerdezi a fiút hogy teszek e neki mert én nem mertem. A válasza az volt, hogy igen bejovok. Aztan pedig 30 perc sírás következett nem kaptam levegőt annyira lesokolt. Aztán bevallottam neki hogy ő is tetszik nekem. De végül barátok maradunk és őszintén nagyon félek, hogy milyen lesz vele találkozni majd a héten mert valószínűleg fogunk. De azt mondta, hogy ez nem változtat semmin. De én szinte biztos vagyok benne, hogy nem marad ugyanolyan mint előtte.

14/l

2020. júl. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!