Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hívjam fel magamra az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam fel magamra az oszt. Társam figyelmét?

Figyelt kérdés

Már több éve oszt.tarsak vagyunk, nekem egy éve teszik, tavaly ő is mutatott olyasmi jeleket, de nem tortent semmi. Teljesen mas társaságokban vagyunk benne, így beszelni sem szoktunk. Nyáron neten cseteltünk és még tavaly suliban mondjuk 6x, szóval tendleg nem sokszor. Most már nem érzem azokat a jeleket, h tetszenék neki, főleg hogy egy másik lany jön be neki az osztalybol (a lánynak ő tuti nem)

Nagyon rossz igy látni és nem tudom, hogyan léphetnék.


2017. szept. 8. 22:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és 17/L ha ez számít.
2017. szept. 8. 22:23
 2/2 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna...velem is hajszál pont ugyanez van. Én próbálom elfelejteni.
2017. szept. 9. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!