Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jelek jelzik azt egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek jelzik azt egy fiúnál hogy tetszik neki egy lány? És egy lány milyen jeleket adjon? Vékonyabb srác kedvelhet egy ducibb lányt?

Figyelt kérdés

Tudom nagyon ostobának tűnhetek de nekem még sose volt pasim. Már csak azért is mert 5 évig egy pasiba voltam szerelmes aki csak hülyített...

Most viszont van egy osztálytársam. OKJ tanfolyamra járunk mindketten és mindkettőnket a turisztika érdekel. Számos dologban ugyanaz a érdeklődésünk és a viselkedésünk is. Nagyok veszekedős vagyok általában ha olyan téma van amit ki lehet jol beszélni ellennben kapcsolatban szerintem sose tennék ilyet h minden hülyeség miatt veszekedjek. Viszont egy kritérium van. Én ducibb vagyok. Nem az a szétfolyós alkat de azért kicsit kerekebb vagyok de arányosan. A srác viszont sokkal inkább a vékonyabb sportos alkatot erősíti. Nem tudom lányok terén milyen az ízlése. Mindenkivel jóba tudok lenni nagyon nyílt vagyok még fiúkkal is. De elötte néha megmukkani se merek. Próbálom ezt legyőzni azért. 19L



2017. szept. 9. 11:53
 1/1 anonim válasza:
Szerintem attól még, hogy nem vagy sovány, össze jöhetsz vele. Nincs abban semmi furcsa. Plusz, próbálj először közelebb kerülni hozzá, hogy felé is megtudj nyilni. Aztán minden sorjában. Esetleg a közeli barátaid segítségét kérd. Vagy ha bízol a srác barátaiban, hogy megtudd, mi is a típus, amit szeret.
2017. szept. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!