Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kerüljek hozzá közelebb?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljek hozzá közelebb?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú, nem sokára lesz egy buli, ahol mindketten ott leszünk (jövő hétvége, kb húszan leszünk). Osztálytársam egyébként, de nem igen vagyunk beszélőviszonyban, hogyan kerülhetnék közelebb hozzá?

17/l


2017. szept. 10. 00:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát függ attól, hogy milyen az ideálja mert a fiúk köztük én nekem is az agyam úgy van kódolva, hogy a fiatal, szép kinézetű nöket válasszák mert azok jó géneket tartalmaznak amitől erős lesz az utód. Tehát itt függ az, hogy a srácnak alapból ki tetszik (lehet benne vagy a pikszisben) Sokat szokott téged nézni? Próbál közel állni hozzád? (nem véletlenekre gondolok). Lehet nem mer hozzád szólni... Probáld meg menj oda és ha szimpatikus vagy neki legalább 1 hangyányit is akkor nem fog nemet mondani kivéve ha van barátnője. El fog menni majd randizni veled. (Melyik srác nem menne ha egy lány kérné fel (persze akiben lát valami szépet).) Sokszor igen nem mertünk oda menni elhívni lányt mert biztos el utasít gondoljuk. Kezdj el vele beszélgetnim viccelödjetek meg minden. 3-4 perc mulva mikor arébb kell menned "nem kell de ilyenkor érdemes erre fogni" és mond neki: "Tök jó fejnek találak. Nem talizunk valamikor?". És ráírsz fb-n vagy ott megbeszélitek. Egyébként sok szerencsét! :) 15/F
2017. szept. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ! :)

már tavaly is észrevettem, hogy többször nézett órán, és már mások is megjegyezték, de valahogy nekem olyan hihetetlen, hogy pont én tetszenék neki. az ismerőseim szerint szép vagyok, én nem érzem magam annak, de ez egyébként is szubjektív.

szóval volt amikor többet beszéltünk, mostanában mondjuk annyira nem.

2017. szept. 10. 01:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne hitetlenkedj. Azt nem szeretik es ha veletlenul akart is volna valami ott fog hagyni ha rakezded hogy miert pint te... azert mert
2017. szept. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!