Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit szeretne ez a fiú tőlem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretne ez a fiú tőlem?

Figyelt kérdés

Felettem jár egy évvel a suliban, eddig csak hallottam róla, de sosem beszéltünk. Aztán egyszer csak az ebédlőben odaült hozzám, megkérdezte leülhet-e, aztán kérdezgetett, beszélgettünk. Azóta folyosón is köszön, én is neki persze, és most pénteken is odaült mellém az ebédlőben, pedig ott voltak a haverjai, akikkel enni szokott.


Tetszem neki? Vagy csak haverkodni akar?


2017. szept. 10. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megtetszettél neki, most pedig érdeklődik irántad.

Ezek után ha olyan vagy belsőleg is amilyennek elképzel akkor szokott jönni a randi majd a többi.

2017. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt már bírom, hogy a haverjai helyett melléd ült le!:D. Érdekled a srácot, de az is lehet, hogy csak valami fogadás vagy ilyesmi. A 15-16 évesek ezzel szoktak szórakozni, persze tisztelet a kivételnek.
2017. szept. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pár srácot ismerek a társaságukból, nem ilyen "fogadós" fiúk. Meg egyébként ha azok is voltak, szerintem már kinőtték, 18 évesek, azaz végzősök.
2017. szept. 10. 22:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy tetszel neki! Most rajtad a sor, hogy kimutasd, ha kölcsönös :)
2017. szept. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó, úgy érzem, kölcsönös.. :)


Ma egyébként elhívott randizni, szóval jól láttátok a dolgot.

2017. szept. 11. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!