Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy érjem el, hogy felfigyelj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés
Első sorban fiúk válaszát szeretném kérni. Egy sráccal évfolyamtársak vagyuk és annyira helyes meg vicces, pont az esetem. Mivel hívjam fel magamra a figyelmét anélkül, hogy ribis ruhákat vagy sminket viselnék?17/l
2017. szept. 11. 18:57
 1/8 DollarDog ***** válasza:
100%

Hívd el valahova suli után? Ha bejön miért nem próbálkozol nála! Én pl olyan vagyok, hogy nem éppen veszem le a jeleket! Vagy írjon rám,esetleg szünetbe ha odajön beszélgetni,esetleg elhív valamerre, akkor levágom ha olyan a szitu! De ilyen apró jelekből, hogy rám mosolyog, vagy extrém helyzet, ha átölelne, se venném le, hogy bejövök neki! :D

De ha nem szeretnéd elhívni beszélgetni suli után, akkor szünetbe ha beszélgess vele szünetben, próbáld szavakkal elcsábíttani a vadat!

2017. szept. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még sosem beszéltem vele :C
2017. szept. 11. 19:16
 3/8 DollarDog ***** válasza:

Hát akkor itt az ideje!

Nem kell parázni, vesztenivalód nincs! Csak nyerhetsz!

Menni fog! :)

2017. szept. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De van veszíteni valóm :/ mi van ha kinevet vagy csak elutasít? akkor őt elvesztem..
2017. szept. 11. 19:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Hogy vesztenéd el, ha még soha nem is beszéltél vele? Akkor lenne veszteni valód ha a legjobb barátod lenne, és nem tudná kezelni a helyzetet, ami miatt nem beszélnétek többet.

De itt nincs ilyen helyzet, tényleg nincs vesztenivalód. Ha elutasít mi lesz? Tudni fogod hogy felesleges lett volna várni rá hónapokat, mert úgysem érdekled. Ha meg neki is tetszel, érdemes volt leszólítanod :)

2017. szept. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mármint az esélyt veszteném el :D de jogos
2017. szept. 11. 20:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs sok veszítenivalód. Saját magamból kiindulva, nem nevetnélek ki, sőt értékelném a bátorságod!:D Ugyanúgy vagyok vele, mint az 1-es. Nem veszem észre az ilyen apró jeleket, hogy mosoly vagy próbál szemezni stb. Én is odamentem már a suliban egy lányhoz, aki megtetszett, semmi nem lett belőle, de nem érzem magam kínosan, mert mondhatni nem is ismertem csak látásból:D

Én a helyedben cselekednék! Sok sikert!

2017. szept. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) örülök, hogy rendes válaszokat kaptam :D
2017. szept. 11. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!