Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet belőle valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet belőle valami?

Figyelt kérdés

Szombaton egy buliban találkoztam egyik osztálytársam haverjával. Már láttam egyszer kétszer a fiút de soha nem beszéltünk. Most viszont jó közel táncoltam hozzá és hála istennek végül egy hosszú idő elteltével megéreztem a derekamon a kezét. Táncoltunk, közbe dumáltunk kicsit majd másnap egész nap facen is. Nagyon aranyos és szerintem ha nem érdekelném akkor egy adott téma után nem kezdett volna el mást is kédezni még... viszont ma nem írt egész nap pedig úgy várnám:((

Szerintetek lehetne belőle valami?


2017. szept. 11. 19:11
 1/5 DollarDog ***** válasza:

Kérdezd meg hogy érdekled e! Erre a válasz "igen" lesz! Ekkor rá tudsz kérdezni miért nem ír olyan gyakran, ha érdekled!

Amúgy lehet belőle valami! Miért ne?! :D

2017. szept. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyent én is szoktam, ha egész nap beszélünk, vagy több napig mindig én írok rá, akkor egy kis szünetet tartok, nem keresem.

Sajnos sok lány nem képes megmondani ha valaki nem jön be nekik, vagy nem akarnak beszélgetni, én meg nem akarok az agyukra menni ha nem kíváncsiak rám. Így ez a legegyszerűbb módja a dolognak, ha másnap ő ír rám, ő keres, akkor nyilván szeretne ő is beszélgetni velem. Aztán felváltva keressük egymást, folytatom azt, hogy egy idő után nem keresem, ha tényleg jól elvagyunk együtt, akkor ilyenkor ő szokott keresni engem.


A másik meg az, hogy nem vagyunk gondolatolvasók, ő honnan tudja, hogy hiányzol neki? Beszélgettetek, jól elvoltatok, ő kezdeményezett, de aztán ha nem ír, nem is keresed. Legalább add a tudtára hogy Te is szívesen beszélgetsz vele, írj rá, kérdezd meg hogy van, milyen volt a napja, esetleg mondd neki hogy vártad hogy írjon.

Nekem van egy osztálytársam (lány), aki régebben többet hiányzott a suliból, és mindig ráírtam ha hazaértem, hogy merre volt, mi van vele. De aztán mivel mindig ráírkáltam, volt egy nap amikor úgy voltam vele hogy nem keresem. Hazaértem, látta hogy fent vagyok, de nem írtam neki. És este felé írt, hogy miért nem kerestem, mert várta hogy majd írok. Na az pl. nagyon jól esett, és legalább nem tartok attól, hogy nem is kiváncsi rám :D


Szóval ha sokáig nem keres, nyugodtan kezdeményezz Te, és érdeklődj felőle, ha tetszel neki, jól fog neki esni.

2017. szept. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-essel egyetértek.

Tényleg jól tud esni ha egy lány is keres.

2017. szept. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm!:)
2017. szept. 11. 19:43
 5/5 anonim ***** válasza:

figyi dobj 1 üzit rá hogy elég jol táncolsz

:D

2017. szept. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!