Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet belőle valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet belőle valami?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel közel egy éve levelezünk. Most nem a facebookra gondolok. Majdnem minden nap írunk egymásnak egy közel A4-es lap terjedelmű levelet.

Először csak versekről és könyvekről beszélgettünk, de aztán elmeséltük egymásnak a napunkat, a világnézetünket.. és ma már olyan dolgokat is elmondok neki, amit másnak soha.

Az idő alatt az hiszem, kicsit beleszerettem. De ezzel sok probléma is akad; egyrészt, ő három évvel idősebb nálam, másrészt.. még sosem találkoztunk.

Nem vagyok biztos az érzéseimben.. még sosem voltam szerelmes, vagy ilyesmi. Részben emiatt nem akarom neki elmondani.

Szerintetek van rá esély, hogy ő is kedvel engem?


15/Lány



2017. jún. 27. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Uhh ez elég komoly, mármint hogy 2017ben valaki levelezik... LEgalább akkor már emailen írtátok volna, mert akkor nincs postai kiszállítás idő, de mindegy gondolom ennek is megvan a hangulata, csak elég gáz ha aztuán jössz rá, hogy valamit nem írtál le, miután már feladtad a levelet...

Attól függ hogy milyen messze lakik.. Illetve, hogy ő is akar e valamit, plus hogy biztos annyi idős amennyinek mondja magát, mivel még soha nem láttad.

1 éve írkáltok, gondolom akkor nem közömbös feléd.

2017. jún. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valahogyan nem tudnátok találkozni?? Mert így látatlanban nagyon nehéz bármit is leszűrni. Biztos kedvel téged, a 3 év pedig nem nagy különbség
2017. jún. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Osztom a #2-es véleményét...lehet hogy találkoznotok kéne és hátha alakul valami ;)
2017. jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aha, de ha közlöd a sráccal hogy összejöttél egy pasival az szarul fog esni neki, hidd el tudom :'(
2017. jún. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves John :D nagyban a levelezgetés... találkoznotok kéne mert a levelezgetéssel nem mész sokra se te se ő
2017. júl. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!