Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A helyes, jófej fiúknak miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyes, jófej fiúknak miért a visitozó, röhögcsélő, figyelem felkeltő lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
TISZTELET A KIVÉTELNEK! De tényleg az úgymond "menőbb", népszerűbb srácoknak(aki attól még jófej)ez kell akitől a folyosó zeng, feltünési viszketegsége van, minden második szavuk a g..i, meg a b...dmeg. És aki nem beszél folyton, de nem is olyan csöndes, mosolygós, nyugodt, az le van sz.rva(pedig azt mondják nem vagyok csúnya se).

2017. szept. 12. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Te meg lex@rød a csendes fiúkat, téma lezárva.
2017. szept. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

Én még itt is letiltom azt a csajt amelyik csúnyán ír XD

Szóval nem, sose.


De csöndes lány meg alig akad, örülök, hogy te az vagy!!

2017. szept. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyebkent kifelejtettem 15/l
2017. szept. 12. 22:08
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Én meg nem jövök be egyik lánynak se, ilyenkor mi van? :P
2017. szept. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező hányszor fogod még ma ezt kiírni? Nem unod még a dedóságaidat? Nyugodtan pontoz le le se s z a r o m
2017. szept. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Miért minden lánynak a menő, helyes, népszerű srácok jönnek be?:)))))))
2017. szept. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6: nekem pont azok szoktak akik mások szerint nem helyesek (de nekem igen) így ez relatív. A csendesebbeket kedvelem inkább, előttem nem kell menőzni.

Mindig én vagyok a statisztikák 1-2%-a :D

2017. szept. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedven 5-ös, nem tudom miről beszélsz, először írom ki ezt a kérdést de OK.
2017. szept. 13. 05:19
 9/10 anonim ***** válasza:

En falra maszok az olyan pitsaktol.

Elrabolhatlak? :3

2017. szept. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szubjektív vélemény, hogy kinek milyen lány tetszik. Én speciál nagyon lenéztem (mikor még jártam iskolába) azokat a lányokat akik nem adnak magukra. Most nem az öltözködést értem ezalatt, hanem a stílust és a tiszteletet más emberek felé. Aki a folyosón káromkodik, röhögcsél össze-vissza a "barinőkkel" azok nem is érdemlik meg hogy egy "rendes" pasijuk legyen.

Nem voltam az a menősrác "akitől a folyosó zeng" , de nem is az a csendes visszahúzódó. 22/f

2017. szept. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!