Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csábítsam el, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el, ha nem vagyok tapasztalt ilyen téren?

Figyelt kérdés

A tapasztalatlan azt jelenti,hogy még csak nem is csókolóztam.

De ma muszáj lépnem végre,mert azt tudom,hogy tetszem neki,csak a baj az,hogy ő a legtöbb lánnyal így van.Már nem bírom tovább és ma este azt akarom,hogy történjen végre valami.

Egy helyen leszünk,de nem tudom,hogy mit csináljak,hogy feltűnjek neki.

Tehetek arról,hogy eddig nem volt semmi,mert már többször el akart hívni,de folyton lekoptattam,mert nem hittem el,hogy akarna valamit tőlem.Ezt eléggé megbántam,de az utóbbi 3-4 hétben nem láttam ott,ahol szoktunk lenni és ma ott lesz,szóval...



2013. aug. 31. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és mondd neki, hogy nem mennétek-e sétálni egy kicsit este, vagy mondd azt, hogy mutatni akarsz neki valamit és jöjjön veled. Fogd meg a kezét húzd ki majd amikor nyugodt helyen vagytok csókold meg. :)
2013. aug. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát beszélgess vele és mosolyogj rá sokat:) ha tényleg akar valamit töled akkor úgy is lépni fog
2013. aug. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De már 5-ször bepróbálkozott,de mindig kitaláltam valamit,hogy éppen miért nem jó és attól tartok,hogy most ő fogja ezt csinálni.
2013. aug. 31. 18:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Jogos lenne a részéről...:S
2014. jún. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!