Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Esetleg tetszek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esetleg tetszek neki?

Figyelt kérdés
Mostmár középiskolás vagyok és az egyik fiú osztálytársam(ovis társam is volt) tetszik nekem.. Ma reggel pont találkoztunk, bevárt engem és együtt mentünk fel a lépcsőn,viszont egy szót se szólt hozzám.. Ideges volt? Egyébként ő egy komoly fiú humorérzékkel és mindig segítőkész. Nekem nagyon tetszik. Hogy közelítsek felé? Egyenlőre barátkozni szeretnék vele.. Randira hívni még nem szeretném mert szerintem még fiatal vagyok hozzá. Hogy legyek a barátja? Honnan tudom hogy esetleg én is tetszem neki? Azért volt szótlan? Nem egy fecsegő fajta. Segítsetek légyszives.

2017. szept. 13. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges,hogy fél megszólítani vagy ki tudja,a beszélgetést megkezdheted te is..kezdj el vele beszélgetni..ismerd meg jobban és hátha megenyhül és magától fog majd megszólítani. Tuti,hogy bír téged hisz akkor nem várt volna meg téged. A testbeszéde sokat elárul neked.. figyeld meg,hogy amikor beszélsz vele a felső fogsorát meg e mutatja mert az is egy jel..amikor fogtok beszélgetni nem e nyúl a nyakához.. hogyha te megvakarod pl az orrod ő utánozz e..ha úgy nézz téged,hogy az arcát támassza (az arcán van a keze nem az állán) az is egy jó jel vagy ha a lábfeje feléd mutat..nagyon sok minden árulhatja el,hogy tetszesz e neki vagy nem..ez is egy jel,hogy megvárt reggel:))
2017. szept. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyébként reggel is én kezdtem el a beszélgetést.. És igeen mutatta a fogsorát amikor nem értette hogy mit mondtam :"D. Vagy lehet hogy csak kedvességből várt be engem? Hmm azért köszönöm :)
2017. szept. 13. 17:37
 3/5 A kérdező kommentje:
Ó és mindig látom a fogát amikor köszön nekem xD pl amikor én érek be előszőr suliba és ő jön be másodjára :)
2017. szept. 13. 17:41
 4/5 A kérdező kommentje:
De a suliban egyáltalán nem szól hozzám.. Ezért kételkedem.
2017. szept. 13. 19:42
 5/5 anonim válasza:
Szia! Elég buta és egyértelmű tanácsot tudok csak adni, de beszélgess vele! Keress közös témákat/érdeklődési köröket/könyveket(mivel elég intelligens fiúként jellemezted), majd, ha már megismertétek egymást menni fog az magától is. Sablonszöveg volt, tudom, de én a helyedben így csinálnám.:)
2017. szept. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!