Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi nagyon néz és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi nagyon néz és utána egy kicsit elmosolyodik, az mindenképp azt jelenti hogy tetszek neki vagy azért is nézhet mert ronda vagyok, vagy esetleg szokatlan?

Figyelt kérdés
Ma két ilyen eset is volt az utcán, pedig kifejezetten csöves kinézettel voltam öltözködésileg. :D Smink se volt rajtam valami brutális, sima alapozó, arcpirosító, szempillaspirál. Ilyenkor néha azt hiszem hogy azért néznek mert ronda vagyok. Önbizalmam nem igazán van.
2016. okt. 26. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy azért néznek, mert szimpatikus vagy nekik :)
2016. okt. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tuti azért néznek,mert aranyos lehetsz biztosan. :)
2016. okt. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Vagy átázott a tamponod még a farmeron keresztül is!
2016. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Én ma azért néztem egy csajt, mert az orrában volt egy karika. Pont olyan, mint az ökröknek, amibe belebujtatják a láncot, mellyel vezetik.
2016. okt. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a te eseted a tipikus példája annak, hogy a társ, és a kapcsolat akkor jön amikor nem is számítunk, és nem is készülünk rá.

Erről beszélünk itt sokszor.

Soha nem akkor akadsz össze valakivel, amikor rákészülsz.


Egyébként gondolkodj el egy picit. Lehet, hogy neked jól áll a lezserség.

Nem minden nő akkor szép, amikor kicsípi magát, vastagon kihúzza a száját, fölkeni a púdert, fölrakja az összes aranyat.

Van akinek ez kifejezetten nem áll jól.

Engem kifejezetten lelomboz, ha pl a nő szája olyan mint a kacsa-picsa.

Amikor én ösmerkedési fázisban vagyok, /sajnos most is/ akkor mindig azt mondom annak akivel találkozok, hogy :

Úgy gyere a találkozóra, mint amikor leugrasz a spárba egy félkiló félbarna kenyérért.

2021. ápr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!