Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valószínű, hogy soha nem fog...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínű, hogy soha nem fog tudni túl lépni rajta? A barátja meghalt.

Figyelt kérdés

Nos mindketten 18 évesek vagyunk. Ő neki két évvel ezelőtt meghalt a barátja. Ez ideág nem is volt egy párkapcsolata sem. Mikor már kb az ezredik srácot utasította vissza, finoman rákérdeztem, hogy miért csinálja ezt magával, nem éri meg, két éve történt, és, hogy éljen már egy picit.

A válasza ez volt.


,,Nem érdekel, hogy mikor történt. Tudod te, hogy milyen érzés az, amikor meghal az a személy akit te az életed adnád érte? Akit a világon a legjobban szeretsz, meghal? Hát remélem soha nem fogod megtudni. Mert belül darabokra szed. Mert te is meghalsz minden egyes nap. Azt akarod, hogy éljek?! Hogy legyek szerelmes? Az nem menne. Nem fogok még egy embert úgy szeretni, mint ŐT ( monta a nevét" (Lehet hogy egy kicsit másképp mondta nem emlékszem tisztán)


A barátját kosárlabda edzésről ismertem csak, de amiket hallottam róla és amiket láttam ritka jó ember lehetett. A temetésén is ott voltam és ott láttam először a lányt, de először azt se tudtam, hogy ő a barátnője volt neki. Azt hittem, hogy a húga vagy valami...


Én egy éve szakítottam a barátnőmmel (Első igaz szerelmem volt) és azóta nem is volt barátnőm. Csak hát ahogy egyre több időt töltök a lánnyal kezdem elfelejteni a volt barátnőmet. De félek hogyha ez nálam komolyabra fordulna akkor vissza utasít.

Felejtsem inkább el őt?



2017. szept. 13. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Hagyj neki időt, te is látod hogy szarul van. Amúgy olyan szöveget nyomott le amiket a sorozatokban szoktak. Gratulálok neki.
2017. szept. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Egyes! Ha nem vagy ilyen helyzetben, ne dumálj...

18 évesen még fiatal. Várhat rá valami jó is. De a kor nem befolyásolja, hogy ki mit és mennyi ideig érez!Tapasztalat. Az idő elteltével még rosszabb...

2017. okt. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És, akkor menjen vissza az időben, amikor még nem volt annyira rossz vagy mi van?
2017. okt. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha 18 évesen meghalt valakinek valakije, akit ilyen szinten szerettek, az baromi sok idő is lehet.. Én 29 vagyok, 14 hónapja ment el a volt barátom, és képtelen vagyok szeretni. Tényleg képtelen. Azt hiszem idő neki is,nekem is, nem hiszem hogy lehetetlen a dolog, de amit leírtál hogy ő mondta... Teljes mértékig igaz... Ezért is pontoztam le a sorozatos kommentet, mert aki nem tudja, nem volt gyászoló, ÖRÜLJÖN NEKI, de üzenem: sajnos egyszer te is megtudod milyen ez. Én is minden nap meghalok egy kicsit.. Azt javaslom kérdező, várj kicsit, légy a barátja, és: AMINEK ÚGY KELL LENNIE,AZ ÚGY IS ÚGY LESZ! A szakítás is egyfajta gyász egyébként, nyilván más.. Ott ha lezáratlan kérdések és kapcsolat van, esély van egy holnapra, egy szebb jövőre, egy beszélgetésre, egy megbocsátásra, bármire. De amikor valaki meghal.. egyik napról a másikra megszakad valami, ott mi is megszakadunk. Naponta.
2017. nov. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!