Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez mi volt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mi volt?

Figyelt kérdés
Beszeltem egy fiuval ...aki kerdezoskodott felollem meg olyanokat mondott h vigyazzak magamra meg jobbulast is kivant ..meg kepeket is kuldtunk egymasnak es o ugy h irt is mindig valamit a kepre de o sok kepet kuldott meg videot is kuldott ...puszilos smilet is meg ilyeneket es tok aranyosan rendesen bant velem ...es egyszer fel hozta a kapcsolat temat kerdezett ezt azt es aztan en is es mondta h o nem szeretne kapcsolatot es ez engem anyira sziven utott mert azt hittem lesz belole valami de nem ...szerintetek mert csinalta ..magaba bolonditott es kesz enyi

#Miert csinalta? #Mert velem tortenik ez?
2017. szept. 13. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Röviden f*ckboy-nak hívják.

Amúgy lehet hogy saját nagyon szerencsétlen, és azt gondolta hogy megy valamire ha elkezdi a "feltekannye tevő" szövegeket

2017. szept. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ertem
2017. szept. 13. 20:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!