Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy jóképű 18 éves srác miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jóképű 18 éves srác miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés

Volt a suliban egy végzős, nagyon helyes srác. Az a típus, aki minden csajnak tetszik, és minden buliban más csajt fektet meg.


Az történt, hogy tavaly véletlenül találkozott a tekintetünk, és azóta 1 évig szemeztünk. Sokszor utánam fordult, nézett a haverjaival, a haverjai mosolyogtak rám. Volt hogy a haverjaival kaja után megvárták amíg én a barátnőimmel végzünk, és utána jöttek utánunk. De akkor is szemezett velem a srác.

Meg érettségikor be kellett mennem suliba, és tőlem messzebb álltak, és az egyik haverja hátranézett rám, majd szólt a srácnak aki szintén hátra nézett és szemeztünk hosszasan.


Még is nem lett semmi. Nem tudom hogy most ennyire hülyére vett-e engem, vagy talán félt közeledni. Nem tudom.


Szerintetek?



2017. szept. 14. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
örülj neki, most jobb lett volna ha téged is kihasznál?
2017. szept. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Csak hülyére vettek. Látták hogy tetszik neked.
2017. szept. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Figyelj. Ha szeretne tőled valamit, akkor úgy is megtalálja a módját, hogy beszéljetek, ha nem akkor pedig jobb is így.
2017. szept. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 CFB ***** válasza:

#3

Már te is úgy kezdted a srác leírását, hogy bárkit megkaphat. Ha az ilyen srácok maguktól kezdeményeznek, még akkor sem biztos, hogy normális kapcsolatot keresnek, és nem csak egy egyéjszakásat

2017. szept. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!