Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják ezt? 😒...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják ezt? 😒😳😡 (sok lesz👇)

Figyelt kérdés

Na. Szóval. Akkor:

Van egy srác az osztályomban. Persze nem egy, de most kifejezetten csak egyről lesz, vagyis inkább kettőről lesz szó...

Olyan típus vagyok, aki mar attól azt hiszi, hogy tetszik valakinek, ha ránéz. Bár nem tudom hogy miért. Még tavaly év végén,mármint a tanév végen egyik nyelvtan órán a mögöttem ülő fiú elkezdte rugdosni a székemet. (Legyen mondjuk a neve Hugó, az úgyse gyakori, es persze a valóságban nem így hívják) szóval rugdosta a székemet, de én ha jól emlékszem nem tettem semmit. Aztán álmodtam: Hugó és én a nappalink színes szőnyegén voltunk, és azokkal a Lidl-s szilikon figurákkal szórakozunk. Ott volt anya, úgyhogy egy picit gáz volt. Es megkérdeztem tőlem, hogy nem járnék-e vele. Én teljesen tisztán emlékszem, hogy hogy néztem ra: tátott szájjal, csodálkozva. De utána felébredtem. Es elhatároztam, hogy nem fogok ra figyelni, nehogy beteljesüljön(Volt már olyan, hogy álmodtam valamit és megtörtént.) es nehogy megkérdezze tőlem, mert én nem éreztem (es meg most sem értem) magamat érettnek ahhoz, hogy készen álljak egy kapcsolatra. Es meg azóta is azt hiszem, hogy tetszek neki. Amúgy nagyon helyes😍 Tiszta izom a csávó (nem testépítő, meg ilyenek, csak szimplán sportol régóta) Es azt hiszem, hogy tetszik nekem, bár szerelmes nem vagyok bele, kicsit jobban dobog a szívem ha jön, de azert annyira nem hoz lázba.

Na es persze a LÉNYEG (lényege, lényegében lényegtelen) beszéltem éppen vele (mar nem tudom miről, de azert néha szoktunk) es jön oda az egyik legjobb haverja, es megkérdezi, hogy MI JÁRUNK-E?!?!?!?! W.T.F???!?!?! Miért? Mivaaan?😳😱😳😱😳😱 Miért kérdezte?!

Es volt hogy egy masik fiúval beszélgettem, es akkor is megkérdezte a pad társam, hogy én együtt vagyok-e a masik fiúval. (De nem azert... Amúgy utáljuk egymást, de tényleg) de ezt o 2x is eljátszotta. Es utána akivel beszélgettem felhozta a témát, es mondta h hogy "Milyen jó kérdést kaptunk" ??!?!?!?😫😫😫😨😨😰😱😰

Ez a fiú a masik srácot képest?😅 Teljesen más. Van rajta +súly, es egyáltalán nem látszanak az izmai. Néha tesom futunk együtt a fiúkkal, es ha o megy előttem akkor katom hogy futás közben nem feszül neki SEMMI! De konkrétan olyan falábai vannak.😒Jah es egyáltalán nem helyes. Nagyon durván nem. De Hugó?! Ahw:3 o jóképű es izmos😍 Olyan szép a vádlia futás közben ahogy kirajzolódik😛

Megyünk meg osztálykiránduláson, es lesz medence. Esetleg valami ötlet?

Sorry mindenkinek hogy ilyen hosszú lett. De hat végülis az élet bonyolult.



2016. máj. 22. 00:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves is vagy? :D Csak érdekel, mert viccesen cuki ez a sok emotikon :D
2016. máj. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Kamu de azert nevettem :D
2016. máj. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1 15, de imádom az emoji-kat🤗😊😄

#2 igen kamu, végülis ugyisszeretek ennyit fölöslegesen kamunól gépelni,

2016. máj. 22. 01:16
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, hogy nem álmodtál, hanem meg történt csak bevoltál állva és nem tudtad, hogy valóságos.. Ilyen velem is volt, csak én azt álmodtam, hogy idegen nőket fogdosok az utcán.. Majd az előzetesben ébredtem és elkezdtem vitázni, hogy miért hoztak ide :D.. Ne nevess így volt, ezt okozza a sok tudatmódosult állapot :D 1-es voltam..

17F

2016. máj. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#1 nyugi 100% hogy álmodtam
2016. máj. 22. 01:33
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy te ebben? te tudod.. Lehet, hogy többszörös tudatmódosításod van és most ezt is beképzeled.. Ha ez van, akkor nagyon kreatív az elméd, mert létrehozott engem :D Nagyon beteg vagy :). Szerintem átveszem az irányítást..
2016. máj. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%
7-es nagyon cuki pofa vagy, az én segg likam nyitva van számodra.. Budapesten élek.
2016. máj. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
És akkor mi a kérdésed? Ha ennyire felizgolsz rá akkor hívd el randira
2016. máj. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hat normális választ nem kaptam, de szert koszonom.
2016. máj. 22. 09:11
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Te olyan "Ramnezett uristennnnn bepisilek" tipus vagy. 14 evesnel tobb nem lehetsz, ha meg igen, kicsit gaz...:D "Kicsit". Az olyanok mint te, jarkalnak a varosban vinnyogva, amugy is, na de ha elmegy mellettetek valamifele helyes srac, akkor plane. Remeljuk kinovod, es legkozelebb legyszi az osszes emojit bzd ide ki, mert kicsit sem irritalo. (Ironia pls)

Egyebkent igazad van, nem vagy erett egy kapcsolathoz, a vegen meg a gumit az ujjara huznad:) :D

Es a masik sracot ne bantsd, attol hogy van rajta tulsuly, meg lehet jofej. Fiu vagyok, egyaltalan nem meleg, meg biszex sem, csak tokom kivan mar az ilyen pitsakkal mint TE. Egyebkent megneznem te hogy nezel ki, ha ennyire tudsz offolni masokat:) Gyerekes vagy. Es mielott meg pampogna valaki hogy egy dagi vedi a masikat, 183 cm vagyok es 68kg. Na pacsi. 17F

2016. máj. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!