Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Összetört de mégis mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összetört de mégis mindig visszatér. Miért?

Figyelt kérdés
18 évesek vagyunk. Van egy lány, akit régóta ismerek. Eleinte csak barátok voltunk, viszont ez az idő elteltével szerelemmé változott. Magamat ismerve, ez volt az első komoly szerelmem, sosem éreztem még ilyet. Majd egyik nap, nyár közepén azt írta, hogy ne legyen közöttünk semmi. Igazából indokot nem adott. Ezek után elteltek hetek, hónapok és sokszor ír, hogy mennyire megbánta, meg hogy mennyire hiányzok neki. És elvileg azért nem akarta folytatni, mert ismeri magát, és ugy gondolja, hogy tönkretett volna engem (így is), mert ő mindig szétcseszi a kapcsolatait. Tegnap egy kisregényt írt, hogy mennyire szeretett velem lenni, és rossz neki, hogy már csak átnézek rajta. De még most is azt állítja, hogy ő minden kapcsolatnak az elrontója. Szerintetek mi legyen? Miért írogat? :|

2017. szept. 14. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok. Szeretem a lány rájött a távol töltött időben, hogy igazából mennyire is szeret. Szerintem meg adj neki egy eséjt. Sok sikert :)
2017. szept. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*szerintem
2017. szept. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

*esélyt.

Megpróbálhatod, de akkor sokat kell beszélnetek arról is, hogy mit szokott elrontani és miért.

2017. szept. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert szeret, de bizonytalan. Beszélgess vele sokat arról, hogy mit érez, miért gondolja azt, hogy mindent elront.

De persze nagyon kell vigyázni, mert téged is tönkre tehet ezzel a folytonos bizonytalansággal.

2017. szept. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!