Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mégis mit akar tőlem? 2...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit akar tőlem? 2 hónapja '' barátság extrákkal '' kapcsolatban élek, kimegyünk elcsattan egy két csók, facebookon non stop tartjuk a kapcsolatot.

Figyelt kérdés
Néha olyan célzásokat kapok,hogy mi lenne ha, együtt lennénk néha pedig egyértelműen nem akar kapcsolatot ,mivel el is költözik októberben. Teljesen bizonytalan vagyok ahogy ő is , megkérdezte ,hogy velünk akkor most mi van , mondta ,hogy teljesen jó ez csak néha túl hidegnek érzi ezt az egészet közben szívecskés közös képeket posztol rólunk. Kézenfogva járkálunk hajnalokig kávézunk. Néha olyan , mintha akarna engem ,néha pedig lazára veszi. Mi legyen , én már szeretném komolyabban viszont nem akarok nyomulni vagy ilyesmi. 17l

2017. júl. 19. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Innen nem tudsz nyomulni. Mondd meg neki, amit szeretnél.
2017. júl. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Basz#tja a p#dat,ingyen p#ci vagy. Ennyi.


19/L

2017. júl. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

B tervnek jo vagy te is ha unatkozik

sz@r dolog, de ez van

2017. júl. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bihar Valatonon válasza:
100%
Emberfüggő....pl én is régen, és még részben most is olyan vagyok, hogy nem biztos bevállalnék egy kapcsolatot, és nagyon sok esetben az ember egy csomó sablon élethelyzettől megkíméli magát egy "Barátság extrákkal" esetben....de egyszer ideje volna megbeszélnetek...
2017. júl. 20. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak már régen komolyabbra kellett volna fordulnia. Ha "férfi" létére nem képes felfogni, hogy tulajdonképpen nyeregben van nálad, akkor a saját magad érdekében mond azt neki, hogy ennyi volt, eleged van és hagyjátok egymást békén.
2017. júl. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hol laksz?....
2017. júl. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
miert?
2017. aug. 15. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!