Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha úgy érzem, hogy már nem szeret úgy a barátom mint az régen?

Figyelt kérdés

A barátommal 3hónapja vagyunk együtt, nagyon nagyon de nagyon imádom ezt a fiút!!

Már meg volt köztünk az első testi kapcsolat is

(Ő 15, én 14 éves vagyok) amit elősször csak Ő akart, de aztán bele mentem,mert én minden képp vele akartam elveszteni a szüzességem, hogy ezzel is tudassam vele, hogy nekem Ő jelent mindent!!

Az elején minden jól ment viszon ma már nem az igazi!

Nagyon imádom, de félek, hogy Ő már nem érzi azt amit az elején!:( Amikor megkérdezem tőle,mindig azt mondja hogy Ő még ugyan úgy szerelmes, viszont ezt nem nagyon mutatja ki..sőt!

Sok olyan eset volt, hogy azt mondta 1 kisebb veszekedés után vagy csak úgy'viccből'(Ő mondta így), hogy 'lehet, hogy mi jobbak lennénk barátoknak' vagy, hogy lehet, hogy szakítanunk kéne!:/

Természetesen én minden ilyen kis 'viccénél' elkezdtem sírni, mert nagyon fontos nekem, Ő életem értelme,és nagyon félek, hogy elveszítem mert én tényleg nagyon imádom Őt, de néha ez már túl sok!

Lelkileg teljesen kikészít!

De nem tudnák vele szakítani mert mindennél jobban imádom!

Szóval nekem muszály lenyelnem mindent, hogy ne veszekedjünk!:/


A második ok ami miatt azt érzem, hogy már nem olyan mint rég:

Mivel évfolyam társak vagyunk csak szünetekben tudunk találkozni, de még akkor se mindig mert elég messze vagyunk egymástól!

Én ha tudok mindig oda megyek hozzá, de Ő nem mindig foglalkozik velem, de azt elvárja, hogy vele legyek mert ha már az egyik szünetben nem vele vagyok, akkor megsértődik!:/

Ma is oda mentem, hozzá reggel, hogy adjak neki egy csókot aztán elmentem órára.

2.szünetben nem tudtunk találkozni viszont 3.szünetben oda mentem de nem egyből mert a haverjaival volt én meg a barátnőm haját csináltam, de amikor elkeszült a haja egyből oda mentem hozzá,hogy adjak neki csókot, de Ő azt mondta, hogy ehhez nincs kedve aztán elment órára.

Óra után megint oda mentem, de megint elküldött ugyan azzal mint az előtt, hogy neki most nincs kedve ehhez.

Na akkor már teljesen kiakadtam és eljöttem onnan leültem és elkezdtem sírni.

Egy ideig nézte ahogy sírok majd oda jött és félre hívott, hogy megbeszéljük.

Megkérdeztem, hogy miért küldött el, a válasza a következő volt: nincs kedvem semmihez, életkedvem 0%.(de elötte meg ott hülyéskedett a spanjaival, ahhoz volt kedve..na mindegy!)


A 3.ami miatt ezt érzem az az, hogy ha felhúzza valaki, akkor velem is bunkó!

Tegnap össze veszett valakivel, aztán, azt mondta, hogy már az sem érdekli, ha megcsalom, ami egyenlő azzal, hogy már nem is érdeklem!

Megkérdeztem hogy miért mondja ezt és a valasza csak egy 'Mert' volt:/

Aztán miután megnyugodott mondta, hogy csak azért mondta mert felhúzta az XY és,hogy ugye tudom, hogy érdekli az ha megcsalom:/

Szóval igen..:/


És a 4.ami elég sokszor előfordul, hogy egyszer azt mondja, hogy velem akarja leélni az életét és velem akar meghalni pár perccel később meg valamin mindig elkezdünk veszekedni, persze utána kibékülünk, de akkor is..

Mindenen meg tud sérdőtni..

Egyszer azért haragudott meg mert ott volt náluk az unokatestvére és felhívott..

Az unokatestvére azt mondta hogy 'imádlak nyuszo' mert a barátom is azt mondta és utánozta és mivel hasonlít a hangjuk főleg telefonba azt hittem, hogy Ő mondta és rávágtam hogy 'Én jobban!' aztán csak annyit hallok hogy nevetnek..

Én csak így nézek, hogy 'Most mi van? Mit kell nevetni?' aztán mondta a barátom, hogy ezt az unokatestvére mondta és, hogy jó tudni, hogy Őt is imádom, én meg próbáltam megmagyarázni neki hogy azt hittem, hogy Ő mondta, de aztán nem mondott semmit csak letette.

Próbáltam vissza hívni, de kinyomta, aztán a 3.hívásnál mégis felvette és azt mondta, hogy az gáz, ha nem ismerem fel a hangját meg ilyesmi.

Aztán végül sikerült megbeszélni ezt a dolgot de emiatt az 'aprócska dolog' miatt majdnem szakított velem.

Már szünetet akart kérni, de elkezdtem sírni és akkor mondta, hogy jó akkor nem kér szünetet csak ne sírjak, mert nem szereti azt látni, ahogy sírok.

Szóval ja..nem túl tökéletes ez a kapcsolat, de ezen változtatni szeretnék! Nem akarom elveszíteni!!

Szerintetek mit tegyek?:/

Ha ezeket megmondanám neki tuti hogy veszekednénk, vagy még talán szakítana is velem, amit semmi képp nem akarok mert nélküle nem tudnák élni!

A normális válaszokat előre is köszönöm!:) Viszont a negatív, rossz indulatú szarokból nem kérek!:)


2017. szept. 14. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
szerintem felejstd el keress mást szerintem a tipikus csak meg akarom dugni majd viszlát a srác kimonta nem érdekli ha megcsalod a haverjait fontosabra tartlya mint te ha az en pasimn lenne ien már rég elküldtem vola melegebb éghalylatra
2017. szept. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Te tényleg szereted őt. Már szinte mániákusan is. Neki ebből kezd elege lenni. Szakítana is veled ám te minden "balhé" után elkezdesz sírni. Megsajnál.

A folyamatos sírdogálás helyett inkább beszéljétek meg értelmesen a nézet eltéréseteket , majd jussatok kompromisszumra. Ha ez nem megy akkor egyszer csak megfogja unni a folyamatos siránkozásod és dobni fog.

2017. szept. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az 5. ok... xD
2017. szept. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, és külön köszönöm 2.válaszolónak a segítséget!

Megpróbálok vele beszélni, de sajnos elég nehéz, mert Ő mindenen meg tud sértődni!

Például, ha megkérdezném, hogy miért csinálja ezt, hogy miért jó ez neki, hogy az ilyen kis 'vicceivel' fájdalmat okoz nekem 100 vagy inkább 110%, hogy megharagudna!

És ebből megint nagy veszekedés lenne, amit én nagyon nem akarok!

Fogalmam sincs, hogy mit tegyek!

De az az érdekes, hogy amikor kettesben vagyunk teljesen máshogy viselkedik mint amikor van ott valaki, olyankor ölelget, csókolgat stb. Viszont, ha van ott valaki, olyan mintha szégyelne vagy nem tudom, de nem ad csókot, ölelést és ha én akarok neki adni, elhúzza a fejét vagy hátrább lép! Az iskolában ezt azzal magyarázza, hogy a tanárok miatt csinálja ezt (mert be kell/kellene tartanunk a 30cm-s távolságot..szóval még át sem ölelhetnénk egymást!):/

Ami persze csak egy kifogás, mert tudom, hogy nem olyan, hogy érdeklik a tanárok, (órán még vissza beszél a német tanárnak is meg stb.)

Ez egy kicsit fáj és egy idő után elég idegesítő, de én még ezt is elnézem neki, lehet, hogy hülye vagyok, de úgy érzem, hogy nekem Ő az igazi és nem akarok vele veszekedni!

Lehet, hogy tényleg idegesítem azzal, hogy mindig vele akarok lenni? Lehet, hogy elege van belőlem? De, Ő akarja, hogy vele legyek..sőt ha mással vagyok, mondjuk a barátnőmmel akkor megsértődik, hogy nem vele foglalkozok, de én viszont ne sértődjek meg ha ott állok mellette és szinte hozzám se szól hanem a haverjaival hülyéskedik!:/

Szóval igen, elég sok mindent elnézek neki, csak hogy ne veszekedjünk, de így is szinte minden nap veszekszünk..:/

Volt olyan is, hogy már szünetet akart kérni, én akkor is elsírtam magam (mert tudom hogyha szünetet kér akkor már biztos hogy szakítani fog velem, csak azt mondja hogy szünetet kér, hogy ne bántson meg annyira vagy nem tudom, aztán puff már nem is beszélünk soha többet, mert talál jobbat aki nem ilyen 'hisztis' mint én) és akkor mondta, hogy jó akkor nem csak hagyjam abba a sírást..

Szóval igen..szerintem már nem sok van vissza, hogy kimondja, hogy 'jó ennek itt most vége'..vagy lehet hogy megvárja még ezt az 1évet (8.-asok vagyunk) utána szerintem keres mást!😭😭

Én meg vissza esek a depresszióba és megint kezdhetek mindent előlről 😞

2017. szept. 15. 15:52
 5/9 anonim ***** válasza:
szerinte mond meg neki hogy bunko tuskora nincs szükseged es hogy vége
2017. szept. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De nem szeretnék vele szakítani, Ő a mindenem!

Túlságosan imádom és nem tudnám elengedni!

Ha szakít velem abba bele halok szóval változtanom kell valamin, hogy ne unjon meg, talán kevesebbet kéne sírnom, de mit csináljak ha ennyire érzékeny vagyok?

Főleg ha arról van szó, hogy elveszíthetem!:(

2017. szept. 15. 18:55
 7/9 anonim ***** válasza:
akk majd kidob ő es szarab lesz elotted van meg az elet
2017. szept. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted ez a kapcsolat már nem menthető és biztos, hogy szakítani fog velem?:(
2017. szept. 16. 09:12
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem csak szexre kelletél neki
2017. szept. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!