Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Régen nagyon csajozott a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen nagyon csajozott a barátom. Félek hogy meginog benne a bizalmam vagy elmúlik. Szerzeménye néha feljön bennem ez a dolog. Tapasztalatok? Megváltozhat valaki, ha van kiért? 18/l

Figyelt kérdés

2016. nov. 17. 20:36
 1/5 A kérdező kommentje:
** Szeretem, de néha feljön bennem ez a dolog.
2016. nov. 17. 20:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze. Régen én is eljártam szinte minden hétvégén bulikba, nem fogtam vissza magam. Nemrég volt egy egy éves kapcsolatom, azalatt egyszer se mentem szórakozni, nem éreztem szükségét mellette. Mióta szakítottunk ismét visszatértem a régi életmódomra. Szóval igen, meg lehet változni.
2016. nov. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még így is eljárok szórakozni, de ha beszélgetek is egy lánnyal, előbb-utóbb arról kezdek el beszélgetni hogy milyen jó egy áldott barátnőm van. Nem tudom hogy nem hagynak ott. :D
2016. nov. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy reménykednek hátha lesz valami és csak húzod őket a barátnőddel. Na meg manapság elég nagy számban vannak azok a típusu fiúk, akiknek ugyan van barátnőjül, de megcsalják őket. Akivel megcsalta, legyen akár egy buli, nem érdekli. Sok lehetőség van.. ha nagyon jól nézel ki, akkor a lányokat semmi nem érdekli... :/
2016. nov. 18. 08:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Lényegtelen, mit csinálnak a csajok, ha a barátod tényleg megváltozott.

De viszont erről csak te bizonyosodhatsz meg. Minél közelibb viszonyba kerülsz vele, annál inkább rájössz, hogy bízhatsz-e benne, vagy sem. Beszéljetek erről nyíltan, ne csak az jöjjön le neki, hogy féltékeny vagy.

2016. nov. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!