Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kezd meghalni a kapcsolatunk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd meghalni a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretnék tőletek tanácsot kérni, hogy mit rontottam el.

Most lesz 1 éve, hogy a barátommal összejöttem. Megismertem, ismerkedtünk, találkozgattunk, szerelmeskedtünk. Utána elkezdőttek a veszekedések. Az elején még kis apróságok, utána egyre sűrűbben előfordultak ezek a dolgok. Mindig megbeszéltük egymással a dolgokat, egyből ki is békültünk.

Most pedig mióta elkezdtem a 9.-et egyre többet veszekszik velem.

Mindig az a baja, hogy keveset foglalkozom vele, nem írok neki reggel. De nem érti meg, hogy nem nagyon érek rá. A másik, hogy megint kezdi a féltékenykedést. Van pár fiú osztálytársam, mindenkit le akar tiltani facebookról ok nélkül. Nem bízik bennem, vagy mi van vele?

A másik, hogy állandóan baj az ha nem vele foglalkozok 2 percet. Az osztálytársammal beszélgetek akkor meg egyből besértődik és mondja, hogy nyugodtan beszélgess vele stb.

Meg megkérdezte tőlem, hogy szeretem e még.

Elmondtam neki egy pár dolgot erről, mert megakartam beszélni vele ezt a dolgot. Erre meg elkezdett velem veszekedni, hogy én soha nem foglalkozok vele. Meg, hogy kevésbé szeretem már. Ilyen hogy jutna eszébe?

Kérlek segítsetek rajtam. Mi tévő legyek? Min változtassak?



2017. szept. 14. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon féltékeny..lépj a sarkadra es mondd meg neki,ha nem változtat ott hagyod!
2017. szept. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
53%
Tipikus uralkodó... nincs rendben az önértékelése ezért téged folyt meg a ragaszkodásával és fêltékenykedésével. Egy idő utãn minden kapcsolatban alãbb hagy a rózsaszín köd, amikor már nem csak a másik fėlre képes figyelnek hanem pl. Az említett barátokra is. Ezt kéne vele megêrtetned, hogy nem ő a világ közepe és megvan a saját életed is. Ha nem tudja elfogadni, hagyd ott. Nagyon fiatal vagy még, hogy egy szar kapcsolatban ragadj, élvezed az életet inkább. :)
2017. szept. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Próbálom vele megbeszélni. Remélem sikerrel járok.

Jöhetnek még a válaszok

2017. szept. 14. 21:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Totál önző. Nem kellene vele lenned. F
2017. szept. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!