Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 3 éve vagyunk együtt a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve vagyunk együtt a barátommal, és nagyon féltékeny vagyok. Félek, hogy elrontom a kapcsolatunk. Valakinek hasonló probléméja?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 éve vagyunk együtt,nagyon boldogok vagyunk.Ő nagyon barátságos és szinte mindenkivel megtalálja a közös hangot,sok barátja van.Viszont van 2 gyerekkori barátnője,és az egyikkel járt is. (kb.5éve)Azóta is jóba vannak és beszélnek,találkoznak.Tudom,hogy nem lehet közöttük semmi,de engem nagyon idegesit a lány és szinte betegesen féltékeny vagyok akaratlanul is.A barátom aztmondta sosem jönne újra össze a volt barátnőivel.Ezzel a lánnyal is csak barátok voltak és lesznek is.Mitegyek,hogy ne rontsam el a kapcsolatunkat?Nem szereti ha féltékeny vagyok..Hogyan nyugtassam magam?

2017. jan. 9. 01:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbálj meg velük is jóban lenni. Felesleges féltékenykedni, ha akar úgyis megcsal, ha nemakar úgysem fog.

Egy párkapcsolathoz 2 szerelmes ember kell. És ha sokat féltékenykedsz az nem menti meg, ha megcsalna és még a kapcsolat rovására is mehet.

Szerintem ha továbra is féltékenykedsz annak 30% esélye lesz, hogy szakítotok. És ha szakítanátok akkor kb 70% esélye lenne, hogy avval a lánnyal jönne össze akire féltékeny vagy.


Ui.: 3 éve együtt vagytok és azt hiszed, hogy nem szeret téged ? És nemond azt hogy nem , mert akkor nemlennél féltékeny...

2017. jan. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy szeret..de egyszerűen féltékeny vagyok,mert azthiszem az a lány jobb nálam,és nem szeretném ha igy lenne..
2017. jan. 9. 01:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Neked az önbecsüléseddel van gubanc.

Miért gondolod, hogy jobb csaj? Nem véletlen jár veled és nem vele! Okkal lett nekik vége:)) 3 éve együttvagytok,ha nem szeretne,hidd el,szakítana. Téged szeret, nem a másik lányt, vele csak nagyon jóban van. Barátok,ezt el kell fogadnod, lehet testvéries a kapcsolatuk. Ha nem javul a helyzet, beszélgess erről a barátoddal,talán megnyugtat.:)

2017. jan. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszonöm:)
2017. jan. 9. 15:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, az önbecsülés. A féltékenység egy csomó idődet is elveszi. E helyett inkább építsd, fejleszd magad, hogy még érdekesebb legyen az életed, és ezzel az ő számára is érdekesebb leszel.
2017. jan. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Melody72 válasza:
Nekem is volt ilyen, de a sok hiszti meg feltekenyseg utan megbantam hogy ilyen voltam... Egyszeruen csak felejtsd el azt amiert feltekeny vagy, gondolj arra hogy teged szeret.
2017. jan. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2017. jan. 11. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!